Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations II: Endless Universe

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardoc System Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations II: Endless Universe

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - Galactic Civilizations II: Endless Universe

Galactic Civilizations II: Endless Universe to gra strategiczna utrzymana w konwencji science - fiction. Akcja gry rozgrywa się niedługo po zakończeniu wydarzeń zapisanych w scenariuszu ostatniego dodatku do poprzedniej wersji gry - Altarian Prophecy.

Oś fabularna gry toczy się w około rozgrywającego się w XXIII wieku konfliktu między Rasą Prekursorów - Dread Lords, Imperium Drengin i Zjednoczoną Ziemią, którą dowodzi gracz. Gra rozwija się nieliniowo, tak więc chwilowa porażka w jednej z kolejnych misji, nie przekreśla naszych szans na końcowe zwycięstwo. Podczas rozgrywki będziemy odkrywać i zasiedlać kolejne planety, wydobywać surowce, prowadzić badania nad nowymi technologiami, których w grze występuje około 200 oraz projektować i budować własne statki kosmiczne.

Galactic Civilizations II: Endless Universe posiada estetyczną grafikę 3D oraz rozgrywany jest w systemie turowym. W grze występuje 10 zróżnicowanych cywilizacji, których cechy indywidualne wykraczają daleko poza wygląd, który był jedyną cecha odróżniającą je od siebie w pierwszej części gry. Ciekawą możliwością, jest opcja zaprojektowania własnej rasy, dzięki wbudowanemu w grę edytorowi i włączenie jej do rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations II: Endless Universe