Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations II: Dread Lords

Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardock Systems Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.10.2011
Rozmiar: 173.7 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 178

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations II: Dread Lords

Procesor: 2 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: musi mieć 128 MB pamięci (np. nVidia GeForce FX 5200)

Opis - Galactic Civilizations II: Dread Lords

Galactic Civilizations II: Dread Lords to kolejna odsłona gry, dającej nam możliwość walki o dominację we wszechświecie.  Rozgrywka ponownie oparta jest na systemie turowym, dzięki czemu każdy nasz ruch możemy dokładnie przemyśleć.

Warto to robić, gdyż przeciwnicy są niezwykle inteligentni i chętnie wykorzystają każdy błąd, jaki nam się przydarzy. Dość interesujące rozwiązanie zastosowano w kwestii kampanii, która nie kończy się w przypadku niepowodzenia misji. Gra Galactic Civilizations II: Dread Lords uwzględnia przebieg zleconego nam zadania i bierze go pod uwagę, podczas dalszego ciągu wydarzeń, których jesteśmy uczestnikami. Istotne zmiany dotknęły też dostępnych w grze cywilizacji, których teraz jest 10.

Dodatkowo różnią się od siebie, znacznie bardziej niż w pierwszej części gry. Duże możliwości daje opcja kreowania własnej, unikalnej cywilizacji. Modyfikacje dotyczą nawet systemu oceny planet, przekładającego się nie tylko na jej użyteczność jako przyszłej koloni ale określającego też wielkość a co za tym idzie maksymalną ilość budynków, jakie możemy postawić. Autorzy Galactic Civilizations II: Dread Lords nie zapomnieli też o jednym z najważniejszych elementów pierwszej części, jakim bez wątpienia był rozbudowany edytor statków kosmicznych. Występuje on również w drugiej odsłonie gry gdzie dodatkowo został rozbudowany, dając teraz naprawdę spore możliwości kreowania własnej kosmicznej floty. Twórcy gry Galactic Civilizations II: Dread Lords nie wykorzystali żadnych rozwiązań, które można by nazwać rewolucyjnymi. Nie jest to jednak problem, gdyż szereg zmian jakie wprowadzono sprawiają, że tytuł ten bez wątpienia można zaliczyć do grona gier strategicznych, które potrafią naprawdę wciągnąć na długi czas.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations II: Dread Lords