Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations II: Dark Avatar

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardock Systems Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.12.2011
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations II: Dark Avatar

Procesor: 2 GHz

RAM: 512 MB

Karta grafiki: musi posiadać 128 MB pamięci (GeForce FX 5200 lub wydajniejsza)

Opis - Galactic Civilizations II: Dark Avatar

Dark Avatar kontynuuje historię, którą poznaliśmy dzięki grze Galactic Civilizations II. Kolejny raz, spotykamy na swej drodze Imperium Drengin, jednak teraz to nie ono stanowi zagrożenie. W kosmosie pojawiają się dwie całkowicie nowe rasy, których zamiary z pewnością nie są pokojowe.

Jedna z najważniejszych nowości, jakie wprowadza Dark Avatar to szpiedzy. Dzięki pozyskiwanym przez nich informacjom, możemy zyskać znaczącą przewagę nad oponentami. Musimy jednak pamiętać o tym, że nasi przeciwnicy również mogą nas szpiegować i pozyskiwać w ten sposób, informacje na temat naszych słabości by bezwzględnie je wykorzystać i ostatecznie nas pokonać.

W Galactic Civilizations II: Dark Avatar znacznie większą rolę, zaczęły odgrywać pola asteroidów, które stanowią nie tylko doskonałe źródło surowców, ale też sprawdzają się idealnie w roli bariery, chroniącej nas przed wrogami. Rozwinięto też dyplomację, dzięki której możemy ograniczyć do minimum, konieczność konfrontacji z wrogami by skupić się na pokojowym rozwoju. Dodano również kilkadziesiąt nowych elementów,  które możemy wykorzystać, do tworzenia potężnych statków kosmicznych. Nieodłączną częścią Galactic Civilizations II są różnego rodzaju edytory. Autorzy podczas prac nad Dark Avatar, nie zapomnieli o tym i również wraz z tym dodatkiem, mamy pokaźne możliwości modyfikowania większości elementów rozgrywki. Po Dark Avatar z pewnością sięgną dotychczasowi fani serii, którzy poznać chcą ciąg dalszy historii, która tak ich wciągnęła w podstawowej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations II: Dark Avatar