Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations: Altarian Prophecy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardock Systems Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.12.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations: Altarian Prophecy

Procesor: 1 GHz

RAM: 256 MB

Karta grafiki: 16 MB pamięci

Miejsce na dysku: 600 MB

Opis - Galactic Civilizations: Altarian Prophecy

Altarian Prophecy jest pierwszym a jednocześnie jedynym oficjalnym dodatkiem do gry Galactic Civilizations. Historia opowiedziana w tym rozszerzeniu, pozwala nam przenieść się do XXII wieku.

W tym właśnie okresie, odkrytych zostaje kilka, nieznanych dotąd cywilizacji pozaziemskich. Wśród nich znajdują się Altarianie, którzy są zdumiewająco podobni do ludzi. Szybko wychodzi na jaw, że z tą rasą wiąże się pewna mroczna przepowiednia. Odkryciem tajemnic jakie skrywa nowo odkryta cywilizacja, musimy się właśnie zająć, podczas eksploracji kosmosu w Galactic Civilizations: Altarian Prophecy. Mimo postawienia przed nami, dość specyficznego celu, rozgrywka nie zmienia się wiele.

Ponownie skupiamy się na kolonizowaniu nowo odkrywanych planet, eksploatacji złóż naturalnych się na nich znajdujących a także rozwoju technologicznym i militarnym. Na szczęście Galactic Civilizations: Altarian Prophecy wprowadza do rozgrywki szereg nowości, które sprawiają, że nie możemy narzekać, iż tak naprawdę oprócz nowej fabuły nie otrzymujemy nic więcej. Wraz z tym dodatkiem, w grze pojawiają się wiele dodatkowych statków oraz technologii a także dwie nowe rasy. Wprowadzono też sporo zmian, wpływających na lepszy balans sił, pomiędzy poszczególnymi rasami. Najważniejszą jednak nowością, jest pojawienie się szeregu różnego rodzaju edytorów. Z ich pomocą, możemy zmodyfikować praktycznie każdy element rozgrywki. Jest też forma rekompensaty, ze strony twórców za brak trybu multiplayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations: Altarian Prophecy