Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galactic Civilizations

Kategoria: Strategiczne
Producent: Stardock Systems Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.10.2011
Rozmiar: 51.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 187

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Galactic Civilizations

Procesor: 1 GHz

RAM: 256 MB

Karta graficzna posiadająca 16 MB pamięci

Zalecana ilość miejsca na dysku: 600 MB

Opis - Galactic Civilizations

Galactic Civilizations daje nam okazję przekonać się jak może wyglądać ludzka cywilizacja za kilkaset lat. W wyobrażeniu twórców będzie to okres dynamicznej kolonizacji kosmosu, która w efekcie pozwoli nawiązać kontakty z innymi cywilizacjami.

Część z nich jest pokojowo nastawiona, co daje spore możliwości w kwestii współpracy. Jednak niektóre nie mają wobec ludzi zbyt przyjaznych zamiarów. Musimy więc być przygotowani na to, że przyjdzie nam stoczyć wiele walk w obronie ludzkości przed najeźdźcami. Niejednokrotnie będziemy zmuszeni wykorzystać siłowe rozwiązania by zdobyć dostęp do planet bogatych w surowce. Rozgrywka w Galactic Civilizations pod względem stopnia rozbudowania, przypomina produkcje takie jak Civilization.

W tym tytule, również musimy kontrolować wiele aspektów takich jak ekonomia, dyplomacja, nauka czy też rozwój militarny. Zaniedbanie jakiegokolwiek z nich może mieć opłakane skutki. Dlatego też należy bardzo się postarać by znaleźć złoty środek, gwarantujący odpowiedni rozwój naszej cywilizacji. Grę wyróżniają algorytmy sztucznej inteligencji, których zastosowanie zostało wymuszone przez specyfikę rozgrywki. O ich skuteczności szybko się przekonamy podczas starć z oponentami. Oprawę graficzną Galactic Civilizations z pewnością trudno jest zaliczyć do atutów tej gry. Jednak w tym wypadku mamy do czynienia z produkcją, w której grafika nie jest aż tak istotna i nie przeszkadza ona w czerpaniu rozrywki z tej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galactic Civilizations