Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freesky Online

Kategoria: Strategiczne
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 304

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Freesky Online

Freesky Online to gra strategiczna rozgrywana wyłącznie w trybie sieciowym. Do wzięcia udziału w zabawie potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej.

Sensem gry jest toczenie powietrznych bitew przeciwko innym graczom oraz siłom sterowanym przez Sztuczną Inteligencję. jednak aby zebrać potężną flotę, potrzebujesz do tego pieniędzy, więc równie ważna jak aspekt militarny jest także ekonomia. Stawiaj więc zamki, buduj kopalnie i zyskuj surowce. One dadzą Ci materiały i środki na rozbudowę Twego imperium. W przeciwieństwie do innych gier mmorpg, tu nie musisz zabić tysięcy potworów, aby awansować na wyższy poziom. Wystarczy tylko rozsądnie dysponować zasobami oraz rozbudową i w ten sposób stać się potęgą militarną.

W świecie gry występują także Herosi. Możesz ich rekrutować do pomocy. Pełnią oni istotną rolę na polu (a właściwie - niebie) walki. Jednak by dołączyli do Ciebie, musisz grać. Zarejestruj się więc, zdecyduj na dołączenie do jednej z czterech frakcji i ruszaj na podbój! Freesky to niezwykła gra strategiczna, której nie da się porównać z niczym innym.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Freesky Online