Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faraon

Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.10.2011
Rozmiar: 53.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7233

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Faraon

Procesor: 266 MHz

RAM: 32 MB

Opis - Faraon

Gra strategiczna Faraon przenosi nas w okres świetności Egiptu. Wcielamy się w tytułowego przywódcę tego kraju i staramy się podjąć wszelkie możliwe kroki, by nasze państwo stopniowo stawało się coraz potężniejsze.

Musimy więc dbać o stan gospodarki, na której w głównej mierze opiera się Egipt. Niestety w tej kwestii, jesteśmy w pewnym stopniu zdani na przychylność natury. Wylewy Nilu regulują cykl życia, wszystkich naszych poddanych i musimy się temu podporządkować. Jednak pożywienie, którego dostarcza ta potężna rzeka, nie wystarczy by zaspokoić wszystkie potrzeby naszych poddanych. W grze Faraon planując rozbudowę miasta, musimy brać to pod uwagę i zapewniać im dostęp do rozrywki a także do świątyń, gdzie mogą rozwijać się duchowo.

Oczywiście nie możemy zapominać o tym, że mamy sąsiadów, którzy chętnie przywłaszczyliby sobie, zasiedlane przez nas tereny. Warto więc mieć w gotowości kilka oddziałów wojsk, które w razie potrzeby pomogą nam odeprzeć atak nieprzyjaciela. Należy też pamiętać o sporym wpływie bogów. Jeśli są nam przychylni, mogą zesłać większe plony lub pomóc w przypadku najazdu. Gdy jednak ich urazimy zemszczą się straszliwe, zsyłając na nas wiele plag. Widać więc, że rozgrywka w grze Faraon jest bardzo rozbudowana i obejmuje wiele aspektów, o czym z pewnością się przekonamy podczas rozbudowanych kampanii, które w sumie oferują nam około 30 zróżnicowanych misji. Grafika w grze, choć już wiekowa jest miła dla oka. Interfejs posiada wiele nawiązań do kultury starożytnego Egiptu. Mamy więc do czynienia z charakterystyczną czcionką a także grafikami. Na szczęście nie ma to negatywnego wpływu na jego przejrzystość, więc można to traktować jako miły dodatek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Faraon