Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Kategoria: Strategiczne
Producent: Micro Forte
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.08.2011
Rozmiar: 115 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 844

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Procesor: Pentium II 300 MHz

RAM: 64 MB RAM

Karta graficzna: 4 MB pamięci, zgodna z DirectX

System: Windows 95/98/Me/2000/XP

Opis - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Fallout Tactics daje nam szansę ponownie wkroczyć do świata, wyniszczonego przez użycie broni jądrowej. Tym razem postać w, którą się wcielimy jest członkiem bractwa stali, które za cel postawiło sobie odtworzenie wyniszczonego świata.

Naszym zadaniem w Fallout Tactics jest uzyskanie dostępu do technologii, która umożliwi zrealizowanie tych zamierzeń. Jednak najpierw, będziemy musieli wykonać szereg niebezpiecznych misji. To czy nam się uda, zależeć będzie w dużej mierze od naszej drużyny. Do zespołu, może należeć maksymalnie sześć postaci. Warto zadbać o to by każda, posiadała inne umiejętności. Dzięki temu będziemy przygotowani, na wyzwania, czekające na nas w świecie Fallout Tactics.

Graczy z pewnością ucieszy rozbudowany arsenał broni, który obejmować będzie nawet wyrzutnie rakiet. W kwestii wyboru odpowiedniego narzędzia mordu, nie jesteśmy więc zbytnio ograniczeni. Na tym jednak nie koniec. Wykorzystać będziemy mogli też, napotkane po drodze pojazdy. Wśród nich znajdą się zarówno zwykłe nieuzbrojone, służące jedynie do szybkiego przemieszczania się, jak i doskonale wyposażone transportery opancerzone. Ich wykorzystanie sprawi, że po naszych wrogach nie zostanie zbyt wiele. Siła ognia nie jest jednak zawsze najważniejsza w grze Fallout Tactics. Wrogowie są wymagający i wymuszają na nas, przemyślane prowadzenie potyczek. Dodatkowo mamy możliwość, zmierzenia się z przyjaciółmi w trybie multiplayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout Tactics: Brotherhood of Steel