Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Europa Universalis Rzym

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Development
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.08.2009
Rozmiar: 307.08MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1414

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Europa Universalis Rzym

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), Windows 2000/XP
Opis - Europa Universalis Rzym

Gry strategiczne mają swoją zagorzałą grupę zwolenników, a pośród nich takich, którzy preferują albo rts albo rozgrywkę turową. Europa Universalis to pozycja, jaka powinien znać każdy szanujący się strateg. Jeśli jeszcze nie miałeś styczności z tym tytułem, mamy dla Ciebie Europa Universalis Rzym demo.
Download Europa Universalis Rzym w wersji demonstracyjnej jest darmowy. Oczywiście jest to mocno okrojona wersja w stosunku do całej gry.

W pełnej wersji wydanego również po polsku Europa Universalis Rzym gracz może działać od III wieku p.n.e. do I p.n.e. Wersja demonstracyjna Europa Universalis Rzym do pobrania umożliwia Ci przeprowadzenie pierwszej wojny punickiej, jaka miała miejsce w latach 536-566. Możesz sterować tu siłami Rzymu lub Kartaginy. Pobierz Europa Universalis Rzym demo i sprawdź się jako przywódca jednej z najważniejszych wojen starożytności. Musisz dbać tu o rozwój swego państwa, kontakty dyplomatyczne z innymi liderami, postępy nauki oraz rozbudowę ekonomiczną i militarną. Ściągnij Europa Universalis Rzym demo, aby zobaczyć mechanikę rozgrywki. Ilość dostępnych opcji i akcji może przyprawić o zawrót głowy. Z pewnością spędzisz parę godzin nad próbowaniem wszystkich możliwości tego tytułu.

Dostępne za darmo Europa Universalis Rzym w wersji demonstracyjnej daje Ci tylko dwie nacje do sterowania, jednak pełna wersja gry oferuje ich ponad 50 – od Celtów po Egipt. Wersja Europa Universalis Rzym free demo nie pozwoli Ci, niestety, na udział w rozgrywkach multipalyer, gdzie może brać udział trzydziestu dwóch żywych graczy. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Europa Universalis Rzym mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Oczywiście nie musimy dodawać, że tak świetna pozycja doczekała się oficjalnego wydania jako Europa Universalis Rzym pl i jeśli masz pełną wersję zabawy, nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Europa Universalis Rzym. Potrzebny Ci będzie za to patch Europa Universalis Rzym. Znajdziesz go na naszych stronach.

Pobierz łatkę Europa Universalis Rzym bezpłatnie. Znajdziesz u nas również użyteczne kody Europa Universalis Rzym, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza. Ściągnij kody Europa Universalis Rome bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat! Europa Universalis Rome to gra, która powinien poznać każdy miłośnik strategii. Sprawdź również inne gry z serii, których dema dostępne są na naszych stronach!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Europa Universalis Rzym