Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Europa Universalis: Mroczne Wieki

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Europa Universalis: Mroczne Wieki

  • Pentium III 800 MHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza),
  • 700 MB HDD,
  • Windows 98 SE/2000/XP
Opis - Europa Universalis: Mroczne Wieki
Europa Universalis: Mroczne Wieki to kolejna część tej gry strategicznej, która tym razem przenosi graczy do czasów Średniowiecza, a konkretnie okresu pomiędzy bitwą pod Hastings (1066), a końcem wojny stuletniej(1453). Crusader Kings, bo taki jest angielski podtytuł tej gry, stawia przede wszystkim na zdobywanie prestiżu w grze, a nie na samą walkę, oraz ekspansję. Wyróżnia to trochę ten RTS, od poprzednich części serii. Mapa w grze obejmuje najważniejszy wówczas region świata, a więc Europę, część Azji i Afryki. Download Crusader Kings w wersji demonstracyjnej nie jest niestety możliwy, ale gra nie jest droga i co najważniejsze warta swojej ceny. Po instalacji gry powinno się też zainstalować najnowszy patch do Crusader Kings, który poprawia kilka elementów w rozgrywce. Oczywiście najnowszy Europa Universalis Mroczne Wieki Patch jest dostępny w naszym serwisie.   

Gry strategiczne bez serii Europa Universalis byłyby bardzo ubogie. Jest to jedna z najlepiej oddających fakty historyczne gier, która jest bardzo popularna na całym świecie. Gra na szczęście dostępna jest w polskiej wersji językowej, a jeżeli ktoś posiada wersję angielską to może w łatwy sposób doinstalować spolszczenie do Crusader Kings, które również można znaleźć w sieci. Ze względu na swoją popularność i łatwość edycji, gra pozwala na pobranie także licznych mods do Crusader Kings, które mają na celu przedłużyć żywotność gry, a czasem ją nawet dopracować. Gra nie należy do najłatwiejszych, dlatego mniej doświadczeni gracze powinni wyposażyć się w kody do Crusader Kings, które można znaleźć na naszej stronie. Pozwalają one na dodatkowe bonusy podczas rozgrywki, które na pewno się przydadzą w budowaniu potęgi naszego, wirtualnego państwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Europa Universalis: Mroczne Wieki

dodał: ~Moti , 30.06.2015

spoko

dodał: ~kamil , 08.11.2011

dobra gra