Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Europa Universalis 3: In Nomine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Europa Universalis 3: In Nomine

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza),
  • 1 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Europa Universalis 3: In Nomine
Lubisz gry strategiczne? Jeśli tak, to zapewne słyszałeś o serii Europa Universalis. Ta seria gier rts na trwałe wpisała się do kanonu wirtualnych strategii. Wydane również po polsku Europa Universalis 3: In Nomine to oficjalne rozszerzenie podstawowej gry, a ponieważ nie jest to produkt typu stand-alone (czyli samodzielny, nie wymagający posiadania podstawki), nie ma wersji demo Europa Universalis 3: In Nomine do pobrania.
Choć download Europa Universalis 3: In Nomine nie jest możliwy, to podpowiemy Ci niniejszym opisem, czy warto zakupić rozszerzenie. Zakupić, bowiem dodatek Europa Universalis 3: In Nomine nie jest za darmo. Mamy tu możliwość przeniesienia się w czasy Henryka IV (1399). To gorący okres inwazji na Europę Mongołów i Turków, czas Wojny Stuletniej oraz upadku Bizancjum. Czy potrafisz odnaleźć się w tych czasach i poprowadzić wyrbany naród do zwycięstwa nad innymi? Oprócz tych czasów w Europa Universalis 3: In Nomine otrzymujesz innowacyjny system misji oraz rozszerzoną dyplomację. Jak więc widzisz, jest to prawdziwa gratka dla każdego stratega. Tym bardziej, że nie ma tu żadnych fajerwerków graficznych, a jak zwykle oszczędna, surowa wręcz mapa z mnóstwem możliwych do aktywacji okienek opcji – pobierz obrazki Europa Universalis III: In Nomine dostępne na naszych stronach, a zobaczysz, o co nam chodzi. Jednak mimo tego sam gameplay potrafi wciągnąć na długie godziny – zresztą seria od samego początku swego istnienia potrafi przykuć na długie godziny, co potwierdzić mogą dziesiątki tysięcy fanów tego tytułu.
Jako że wydano Europa Universalis 3: In Nomine pl, po zakupie gry nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Europa Universalis 3: In Nomine. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Europa Universalis 3: In Nomine mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Potrzebny Ci będzie również patch Europa Universalis 3: In Nomine, który zoptymalizuje rozgrywkę. Odnajdziesz go na naszych stronach. Ściągnij łatkę Europa Universalis 3: In Nomine za free. Możesz również od czasu do czasu sprawdzać, czy nie jest dostępna kolejna łatka Europa Universalis 3: In Nomine i pobierz ją, jeśli się ukaże.
W sieci znajdziesz również kody Europa Universalis 3: In Nomine. Są one oczywiście za darmo, więc jeśli chcesz ułatwić sobie zabawę, download cheatów Europa Universalis III: In Nomine jest dobrym pomysłem. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Europa Universalis 3: In Nomine

dodał: uniwersalis , 08.06.2010

Jak to pobrac?\n