Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eufloria

Kategoria: Strategiczne
Producent: Dyson
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.11.2009
Rozmiar: 31,4 MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 707

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Eufloria

Już wkrótce!
Opis - Eufloria
­

Gra Eufloria przeznaczona jest dla miłośników strategii, jednak ciężko by było powiedzieć, ze jest to klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Nie mamy tu wielkich wojsk, mnóstwa możliwości modyfikacji uzbrojenia i sprzętu czy też olbrzymich map do eksploracji. W grze Eufloria zajmujemy się hodowlą drze oraz wysyłaniem ich nasionek. Brzmi ciekawie? Pobierz demo Eufloria za darmo i przekonaj się samemu, jak ciekawa może być tego typu gra.

Zaczynasz na asteroidzie, gdzie masz jedno drzewko i krążące wokół niego nasionka. Twoje drzewko cały czas produkuje nowe, które posyłasz na inne asteroidy, aby rozszerzać tam swoją kolonię. Możesz produkować roślinki do produkcji nasionek oraz roślinki do obrony posiadanych terytoriów. Przeciwnikami są inne drzewka produkujące nasionka. To właśnie na walkach z nimi opiera się główna zabawa. Download Eufloria za free pozwoli Ci zapoznać się z gameplayem zabawy. Możesz także zobaczyć ten tytuł w akcji – trailer Eufloria znajduje się na naszych stronach.

Niestety, nie ukazała się Eufloria po polsku. Jeśli więc nie znasz angielskiego, przyda Ci się spolszczenie Eufloria. Choć z drugiej strony reguły zabawy są tak proste, że nie trzeba Ci wersji Eufloria pl. Sprawdź to zresztą samemu – ściągnij Eufloria w wersji demonstracyjnej. Nie ukazał się jak dotąd żaden patch Eufloria ani też nie są znane kody Eufloria. Jeżeli kiedykolwiek się pokażą, bądź pewien, ze te dodatki do Eufloria będą do pobrania z naszych stron.

­ Jako że jest to nowa gra, powinna działać na najnowszych systemach operacyjnych, czyli pograsz w Eufloria na Windows 7, Vista i XP.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eufloria

dodał: ~michau , 28.10.2010

tylko czekam na wersje multiplayer i graficzny edytor plansz.. i będzie dla niej 10/10 (narazie tylko 9/10)

dodał: ~erwa , 05.11.2009

genialna gra.