Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empires of Steel

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 53,64 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 534

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Empires of Steel

  • minimum GeForce 2
  • 1 GB RAM
  • 200 MB na HDD
Opis - Empires of Steel
Empires of Stell to kolejna strategia dla najbardziej zagorzałych miłośników tego gatunku, stworzona przez ekspertów w dziedzinie gier tego typu, czyli Battlefront. Akcja gry osadzona jest w XX wieku, zaś cel jest prosty – pokonać rywali i zdominować świat. Choć gra nie miała jeszcze swojej premiery (przewidywany jej termin to koniec III kwartału 2009 roku), to jednak już możesz zobaczyć mechanikę gry oraz jej gameplay. I nie chodzi nam tu o dostępny w sieci trailer Empires of Steel, ale o wersję demo Empires of Steel. Wersja demonstracyjna Empires of Steel jest do pobrania już teraz!
Jeśli jesteś miłośnikiem złożonych strategii z dziesiątkami możliwości, spodoba Ci się ta pozycja. Masz tu do wyboru jeden z kilkunastu krajów, a gdy staniesz na jego czele, zaczynasz toczyć wyścig o dominację z dwudziestoma innymi nacjami, sterowanymi przez komputer lub innych graczy w trybie multiplayer. Ściągnij Empires of Steel  demo, aby przygotować się na wielkie bitwy! Oddano Ci tu do dyspozycji jednostki militarne różnego typu – od piechoty po maszyny powietrzne. Oczywiście możesz produkować kolejne, a dostęp do bardziej zaawansowanych uzyskujesz inwestując część swego dochodu w rozwój nowych technologii. Pobierz Empires of Steel w wersji demonstracyjnej, aby zapoznać się z tymi rozwiązaniami.
Download Empires of Steel pokaże Ci także oprawę audiowizualną tej produkcji. Nie  ma tu żadnych efektownych animacji czy też wyciskającej ostatnie poty z karty graficznej wymagań. Gra przypomina przeniesioną na ekrany monitorów planszówkę – czyli jest to to, co każdy strateg lubi najbardziej.  Niestety, prawdopodobnie nie doczekamy się wydania Empires of Steel po polsku, dlatego tez jeśli nie ukaże się wersja Empires of Steel pl, miejmy nadzieję, że będzie można odnaleźć w sieci spolszczenie Empires of Steel. Oczywiście naiwnościa byłoby myślenie, że Empires of Steel będzie za darmo. Gra będzie do zakupienia bezpośrednio u wydawcy, zaś jej koszt wyniesie kilkanaście dolarów amerykańskich.
Nim jednak wydasz na grę pieniądze, pobierz free Empires of Steel demo version i zobacz, jak spodoba Ci się ta rozgrywka. Oczywiście nie ukazał się jeszcze żaden patch Empires of Steel, zapewne także nie pojawią się kody Empires of Steel. Tego typu gry wymagają od gracza włożenia w nie maksimum wysiłku – i dlatego wygrana sprawia więcej frajdy.
Jako że jest to nowa produkcja, będziesz mógł grać w  Empires of Steel mając Windows 7, Vistę i XP. Wersji konsolowej nie przewiduje się.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empires of Steel