Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empire: Total War – The Warpath

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Empire: Total War – The Warpath

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Opis - Empire: Total War – The Warpath

Empire: Total War – The Warpath to oficjalny dodatek do ostatniej gry z serii Total War, który ma pozwolić graczom na rozegranie dodatkowych misji i przeniesienie się w całkiem nowe miejsce zmagań, a mianowicie Amerykę Północną. Premiera Empire: Total War – The Warpath została wyznaczona na połowę października tego roku. Niestety nie ukarze się prawdopodobnie demo Empire: Total War – The Warpath, gdyż nie jest to zbyt częste w przypadku dodatków do gier, a sam dodatek nie trafi też do sklepów. Aby zagrać w tą grę potrzebny będzie płatny download Empire: Total War – The Warpath z serwerów Steam.


Empire: Total War – The Warpath na PC ma przenieść graczy w XVIII wiek i umożliwić graczom rozegranie misji, przygotowanych dla jednego z pięciu plemion dostępnych w grze, a mianowicie Huronów, Irokezów, Indian z równin, Czirokezów, oraz Indian Pueblo. Naszym zadaniem w grze będzie próba odparcia ataków kolonizatorów, oraz utrzymanie posiadanych ziem. Patrząc na screenshot z Empire: Total War – The Warpath widać, że pod względem graficznym, gra nie będzie odbiegać od swojej podstawowej wersji. Trailer do Empire: Total War – The Warpath prezentuje dobrze dopracowane mapy z gry, a także doskonały i znany model rozgrywki. Na szczęście jest już dostępny również gameplay z Empire: Total War – The Warpath na którym również widać możliwości tego dodatku w akcji. Trailer z gry możecie obejrzeć oczywiście w naszym serwisie.

Empire: Total War – The Warpath Game to świetnie zapowiadający się dodatek, który oferuje całkiem nową kampanię, oraz pozwala na przedłużenie zabawy z wersją podstawową. Sukces gry Empire: Total War – The Warpath jest raczej pewny, a kupić ją powinni nie tylko fani serii, ale również wszyscy gracze lubiący dobre strategie. Wymagania Empire: Total War – The Warpath nie są jeszcze znane, ale współpraca Empire: Total War – The Warpath z Windows 7 powinna układać się bardzo dobrze, podobnie jak z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empire: Total War – The Warpath

dodał: ~asd , 02.06.2012

extra