Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empire: Total War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5723

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Empire: Total War

­
  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • Pamięć: 2 GB RAM,
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • Przestrzeń dyskowa: 15 GB HDD,
  • System operacyjny: Windows XP SP2/Vista
Opis - Empire: Total War

­Empire Total War jest piatą odsłoną gier z serii Total War. W poprzednich przenosiliśmy się między innymi w czasy średniowiecza, Imperium Rzymskiego i feudalnej Japonii. Wydana również po polsku piata odsłona Empire: Total War rozgrywa się w gorącym pod względem wydarzeń historycznych XVII wieku i wprowadza nowe element do serii, z których główna nowością są walki na morzu. A co jest dodatkowym atutem tego tytułu – mamy tu kampanię związaną z­ Rzeczpospolitą!


Pobierz Empire Total War w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce. Otrzymujesz tu dość ograniczony wybór zabawy, ponieważ pełna wersja pozwala Ci prowadzić wojny w trybie kampanii lub pojedynczego scenariusza, czyli szybkiej bitwy. Empire: Total War do pobrania w wersji demo udostępni Ci jedynie możliwość dwóch bitew do rozegrania – lądową pod Brandywine Creek i morską – pod Lagos. Przejdźmy do mechaniki gry. Ta składa się z dwóch ekranów – pierwszy to wykonywanie ruchów armii na mapie taktycznej, drugi – pole bitwy. Wszystkie bitwy w demo Empire: Total War (i pełnej wersji także) toczone są w czasie rzeczywistym. Podczas walk morskich możesz dowodzić całymi flotyllami, jak tez skupić się również na pojedynczym statku. Nie musisz niszczyć okrętów wroga – możesz próbować zająć je poprzez abordaż. Download Empire: Total War w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci zobaczyć ten całkowicie nowy element serii. W klasycznych bitwach, czyli lądowych, pojawiły się między innymi armaty i muszkiety. Udostępniono także możliwość tworzenia nowych formacji przez dowódców oraz dodano możliwość akcji szpiegowskich na mapie taktycznej.


Ściągnij za darmo Empire: Total War w wersji demo i zobacz zapierającą dech w piersiach oprawę audiowizualną tego tytułu. Realizm postaci – jak i samego pola bitwy - jest olbrzymi, podobnie jak i animacje czy efekty specjalne (wybuchy, płomienie, itp.). Wymagania Empire: Total War z pewnością nie zaliczają się do niskich, jednak zupełnie usprawiedliwiają je widoki na ekranie, gdzie na raz walczy ze sobą kilkaset różnych jednostek. Otoczenie jest w pełni trójwymiarowe i niesamowicie realistyczne – co widać zresztą po załączonych screenshotach. Pełna wersja gry daje Ci wybór sterowania armiami kilkunastu różnych krajów – każda różni się znacznie od pozostałych. W pełnej wersji sterując armią danego państwa budujesz jednocześnie jego prestiż – oczywiście musisz wygrywać w tym celu kolejne bitwy.


Cieszy fakt wydania Empire: Total War w wersji pl. Dzięki temu nie jest Ci potrzebne żadne spolszczenie Empire: Total War. A jeżeli masz już pełną wersję i Twoje umiejętności dowódcze nie są wystarczające, by skończyć niektóre z kampanii, mamy niestety smutną wiadomość. Jak dotąd nie ukazały się żadne kody do Empire Total War, dlatego też musisz próbowac przejść grę stosując rózne taktyki – któraś w końcu pozwoli Ci wygrać. Wiadomo natomiast, że krótko po premierze ma ukazać się patch Empire Total War, który usunie min. błędy zauważone podczas wczytywania zapisu gry oraz naprawi Bugi pojawiające się przy modyfikacjach. Oczywiście w przeciwieństwie do pełnego tytułu Empire: Total War będą one free.


Cóż, na koniec wypada uczciwie powiedzieć, że ta gra jest najlepszym rts-em wydanym w przeciągu kilku ostatnich lat. Cena Empire Total War nie jest może mała, jednak gra warta jest każdego wydanego na nią grosza.


WAŻNA UWAGA: opisywaną tu wersję demonstracyjną możesz ściągnąć jedynie przez Steam.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empire: Total War

dodał: ~podpowiedz , 30.08.2010

pisze pobierz teraz to nato klikasz

dodał: ~Martinn , 08.03.2010

super gierka