Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empire Earth 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Mad Doc Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.10.2011
Rozmiar: 1.63 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 715

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Empire Earth 3

Procesor taktowany zegarem 3.2 GHz

1 GB pamięci RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 7800 lub wydajniejsza

6.5 GB miejsca na dysku

Opis - Empire Earth 3

Za sprawą Empire Earth 3, kolejny raz będziesz mógł stanąć na czele jednej, z dostępnych w grze nacji, by poprowadzić ją przez mroki historii. Tym razem jednak, nasz wybór ogranicza się jedynie do trzech pozycji a mianowicie: Dalekiego Wschodu, Zachodu oraz Środkowego Wschodu.

Jak więc widać, odpowiadają one konkretnym rejonom świata a nie rzeczywistym narodom. Trzecia część serii nieco zrywa z konwencją, doskonale znaną z poprzednich odsłon. Teraz zakres działań, które podejmiemy jest znacznie bardziej globalny. Stało się tak za sprawą, podziału Empire Earth 3 na dwie części. Etap taktyczny, umożliwia planowanie posunięć na mapie globalnej, przedstawiającej kulę ziemską. Dopiero z niej mamy dostęp, do rozgrywki doskonale znanej z wcześniejszych odsłon.

Przebiega ona właściwie w ten sam sposób, co wcześniej a więc budujemy bazę, staramy się pozyskiwać surowce a także rozwijać technologię, która pozwala nam rosnąć w siłę gospodarczo i militarnie. Tego typu rozwiązanie, może budzić pewne wątpliwości, dotychczasowych fanów cyklu. Jednak sprawdza się ono dobrze, wymuszając na graczach znacznie dokładniejsze planowanie wszelkich posunięć. Twórcy Empire Earth 3 zdecydowali się częściowo porzucić, znany dotąd historyczny charakter serii. Główny cel jaki sobie postawili, czyli zwiększenie dynamizmu rozgrywki, bez wątpienia dzięki temu osiągnęli. Jednak niektórzy dotychczasowi gracze, mogą czuć się nieco rozczarowani wprowadzonymi zmianami. Bez wątpienia jednak, Empire Earth 3 to solidna gra strategiczna a czasu z nią spędzonego, z pewnością nie można uznać za stracony.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empire Earth 3