Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empire Earth 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Mad Doc Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.10.2011
Rozmiar: 176,9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 948

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Empire Earth 2

Procesor: 2.2 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: GeForce 4 lub wydajniejsza (powinna mieć 128 MB pamięci)

Wymagane miejsce na dysku: 1.5 GB

Opis - Empire Earth 2

Empire Earth 2 to gra z rodzaju RTS. Fani tego typu rozgrywki, uruchamiając ten tytuł po raz pierwszy, nie będą szczególnie zaskoczeni. Najważniejsze założenia są dość podobne do tych, znanych z innych gier strategicznych, rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

Rozbudowujemy więc bazę, zdobywamy surowce i szkolimy armię, która posłuży nam do pokonania wroga. Jest jednak pewna różnica w mechanice rozgrywki, która sprawia, że Empire Earth 2 to tytuł wyjątkowy. Różnicą tą jest konieczność przeprowadzenia wybranej cywilizacji, przez wiele epok historycznych. Znacząco zwiększa to wpływ rozwoju technologicznego, którego zaniedbanie może zmniejszyć nasze szanse na wygraną.

Względem poprzedniej części wprowadzono kilka istotnych zmian, które mogą nieco zmienić oblicze rozgrywki. Pierwszą jest znacznie udoskonalona sztuczna inteligencja. Nasz wróg jest teraz jeszcze bardziej wymagającym przeciwnikiem. Potrafi stosować różne strategie a także szybko dostosowywać się, do naszych poczynań. Druga istotna zmiana to wprowadzenie zmiennych warunków pogodowych, mających bardzo duży wpływ na skuteczność naszych wojsk. Gęsta mgła czy też intensywne opady śniegu, potrafią znacząco pokrzyżować nam plany. Prawdziwych strategów ucieszy też ulepszony system, odpowiedzialny za formacje wojskowe. Nie tylko upraszcza on teraz wydawanie odpowiednich poleceń ale sprawia również, że nasze oddziały znacznie lepiej się do nich stosują. Z pewnością są gracze, którzy porównają Empire Earth 2 do gier z serii Civilization. Jest to poniekąd słuszne, gdyż motywy epok historycznych występujące w obydwu tytułach, funkcjonują w podobny sposób i mają równie istotny wpływ na rozrywkę. Jeśli więc jesteś fanem Cywilizacji i zawsze zastanawiałeś się, jak wyglądała by ta gra wykonana w nieco innej konwencji, to Empire Earth 2 jest tytułem przeznaczonym dla Ciebie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empire Earth 2