Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Empire Earth

Kategoria: Strategiczne
Producent: Stainless Steel Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.09.2011
Rozmiar: 93.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1026

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Empire Earth

Procesor: 400MHz

RAM 64MB

Akcelerator 3D wyposażony w 8 MB pamięci

Opis - Empire Earth

W Empire Earth możemy stać się świadkami rozwoju cywilizacji. W grze mamy do dyspozycji ponad 20 nacji. Możemy je wykorzystać do szybkiej potyczki oraz w jednej z kilku kampanii, skupionych na konkretnych okresach historycznych.

Najciekawiej prezentuje się jednak tryb, umożliwiający uczestniczenie w rozwoju cywilizacji, od samego jej początku. Jeśli go wybierzemy, to nasza przygoda rozpocznie się w okresie paleolitu i potrwa aż do etapu rozwoju nanotechnologii. Każda z epok w grze Empire Earth, charakteryzuje się innymi wynalazkami, jednostkami a nawet surowcami, na których opiera się gospodarka. Sprawia to, że rozgrywka tak naprawdę, nieustannie się zmienia.

Podczas podróży w czasie jaką funduje nam ta gra, na swej drodze napotkamy wiele znanych, historycznych postaci takich jak Napoleon czy Aleksander Wielki. Pojawiają się oni w postaci jednostek specjalnych, dających dodatkowe bonusy armii w której się znajdują. Podziw w Empire Earth może budzić sztuczna inteligencja, która w tym tytule jest nad wyraz rozwinięta. Potrafi błyskawicznie reagować na nasze poczynania i dopasowywać do nich swoją taktykę. Pamiętajmy jednak o tym, że nie zawsze użycie siły będzie słusznym wyborem. Czasami znacznie lepsze rezultaty może dać wykorzystanie dyplomacji. Innym pokojowym środkiem, dającym możliwość rozwoju jest handel. Dzięki niemu, potrzebne nam surowce możemy uzyskać w prosty sposób, bez rozlewu krwi. Jak więc widać, gra daje sporą swobodę w wyborze stylu rozgrywki. Empire Earth jest bez wątpienia innowacyjną grą strategiczną. Możliwość grania w różnych epokach historycznych, naprawdę dobrze się sprawdza i skłania gracza do ciągłej działania i rozwoju.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Empire Earth