Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elven Legacy

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ino-Co
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.04.2009
Rozmiar: 700 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 318

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Elven Legacy

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP
Opis - Elven Legacy

Pobierz darmowe demo gry Elven Legacy!

Elven Legacy jest rozszerzeniem do popularnej strategii turowej FANTASY WARS, która zyskała sobie uznanie zarówno branży, jak też i graczy. Elven Legacy jest dodatkiem samodzielnym, co oznacza, że do zabawy nie potrzebujemy gry FANTASY WARS.

Pobierz bezpłatne demo ELVEN LEGACY, które zaprezentuje Ci możliwości gry. W darmowej wersji demonstracyjnej przeniesiesz się do krainy Illis, gdzie od wieków toczą wojnę klasyczne rasy fantasy - elfy, ludzie, krasnoludy, orki, i tym podobne stwory. ELVEN LEGACY opowiada o próbie powrotu elfów do czasów legendarnej świetności, gdzie otrzymujemy dwie kampanie: jedną dla tytułowej rasy elfów, drugą - dla ludzi. Podczas samej zabawy możemy jednak wykonywać misje dodatkowe, które czasem rzucają nas na druga stronę frontu - na przykład stajemy na czele orków.

Pobierz darmowe demo gry ELVEN LEGACY i zakosztuj możliwości, jakie daje Ci starożytna magia. Ciskaj czary, wspomagające Twe oddziały i zaklęcia, którymi zaszkodzisz przeciwnikom. Stań na polu bitwy i poprowadź swych podwładnych do zwycięstwa. Poznaj przykładowych bohaterów, zobacz, jakimi dysponują zdolnościami, jakie jednostki mogą służyć pod ich rozkazami. Darmowe demo gry ELVEN LEGACY da Ci próbkę możliwości tej wspaniałej gry. W porównaniu do FANTASY WARS dostajemy tu dodatkowe strategie i taktyki dostępne podczas starć. Nadto poprawiono Sztuczną Inteligencję, dzięki czemu każdy bój wymagać będzie naprawdę porządnego rozplanowania.

ELVEN LEGACY wykonane jest w pełnym trójwymiarze, dzięki czemu lepiej kontrolujesz pole walki i mapę podróży. Dodatkową atrakcją jest świetna ścieżka dźwiękowa, a także realistyczne odgłosy bitwy. Jeżeli lubisz gry takie jak HEROES OF MIGHT AND MAGIC czy KING'S BOUNTY, po prostu musisz poznać ELVEN LEGACY. Nie czekaj więc, tylko pobierz bezpłatnie darmowe demo gry i zobacz, jakim jesteś strategiem.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Elven LegacyDodatki do gry