Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elite 4

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Frontier Developments/Chris Sawyer
Data dodania: 13.04.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Elite


Opis - Elite
Ta seria gier symulujących aktywne życie w kosmosie cieszy się na świecie spora popularnością. Elite 4 to zapowiedziana na rok 2012 kolejna odsłona cyklu, na którą powinni przygotować się miłośnicy gier rozwojowych. Otrzymamy tu kiepski statek kosmiczny, zaś naszym celem jest zarobienie dzięki niemu tylu pieniędzy, aby udało się zgromadzić majątek. Oczywiście w tym celu handlujemy, walczymy, czy też podejmujemy się roli łowcy nagród i szukamy zbiegów.

Gameplay Elite 4 nie będzie zbytnio odbiegać od tego, co znamy. Z pewnością jednak pojawią się zmiany. Rozgrywka ma mieć bardziej skomplikowane aspekty,  zaś kampania dla jednego gracza być mroczniejsza niż dotychczasowe części serii. Premiera Elite 4 nie została dokładnie ustalona, więc ciężko ocenić, na jakim etapie znajdują się prace. Wiadomo jednak, że będzie możliwy download materiałów z produkcji, tak, jak to miało miejsce dotąd.  Póki co miłośnikom zabawy w kosmosie pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne informacje dotyczące gry.  Poza PC Elite IV trafi także na konsole Playstation 3 i Xbox 360. Nie podano jednak, czy będzie dostępny tryb zabawy wieloosobowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Elite