Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ElimiNation

Kategoria: Strategiczne
Producent: Phelios, Tycoon Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 13.3MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 231

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - ElimiNation

Brak!
Opis - ElimiNation
ElimiNation to dzieło wynikające ze współpracy dwóch firm zajmujących się produkcją gier, a mianowicie Phelios, oraz Tycoon Games. Jest to klasyczna turowa strategia wojenna, która odznacza się prostym systemem rozgrywki, oraz niskimi wymaganiami. Ten dość zapomniany w ostatnich latach gatunek gier, wciąż cieszy się dużym uznaniem, dlatego nie dziwi fakt, że twórcy udostępnili download ElimiNation. Warto jednak pamiętać, że ElimiNation nie jest za free i by móc się cieszyć z pełni możliwości tej gry należy ją zakupić. Na szczęście istnieje demo ElimiNation, które pozwala na rozegranie przykładowej misji z gry. Wersja demonstracyjna ElimiNation jest do pobrania oczywiście z naszej strony. Ściągnij ElimiNation i rozegraj własną kampanię, w które będziesz musiał wystawić najtwardsze działa, by zwyciężyć.

ElimiNation oferuje 15 wymagających i dość realistycznych misji, w których gracz ma okazję wcielić się w trzy różne frakcje, a mianowicie Dark Brigade, Green Wings, oraz Tech Empire. Dla każdej z nich przygotowano po 5 różnych misji, które przykują niejednego gracza na długie godziny do monitora. Każda z frakcji odznacza się specyficzną taktyką, oraz jednostkami, a gra oprócz walki sprowadza się także do ekonomicznego i politycznego zarządzanie swoim oddziałem. Patrząc na dostępny trailer z ElimiNation widać, że grafika w grze przypomina trochę, tą znaną choćby z serii Europa Universalis i sprowadza się m.in. do mapy i statystyk, których analiza pozwala na opracowanie najlepszej strategii walki. Ponieważ jest to dość niszowa gra to nie ma ElimiNation po polsku. Brak wersji ElimiNation pl trochę przeszkadza, gdyż gra nie należy do najłatwiejszych. Ciężko tez znaleźć jakiekolwiek dodatkowe spolszczenie do ElimiNation. W grze oprócz zarządzania surowcami, głównym zadaniem gracza jest produkcja piechoty, czołgów, samolotów, oraz odpowiednie ich użycie w walce. W razie trudności bardzo przydają się kody do ElimiNation, pozwalające na ułatwienie rozgrywki w trudnych momentach. Tego typu dodatki do ElimiNation są za darmo dlatego warto z nich korzystać. Przed grą zaleca się także pobrać i zainstalować najnowszy patch do ElimiNation, który ma za zadanie usprawnić grę i ją zaktualizować. Wymagania gry jak się można spodziewać są bardzo niskie i wystarczy system operacyjny, np. Windows 7 by ElimiNation mogło działać nawet na słabszych komputerach. Pobierz ElimiNation i przekonaj się jak prezentuje się ta strategia turowa. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ElimiNation