Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elements of War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Orange Curtain Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Elements of War

Core 2 Duo 2.66GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB RAM (GeForce 8800 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Elements of War
Elements of War to jedna z gier typu „defense”, czyli mamy za zadanie obronić dany obszar bądź też budynek przed kolejnymi falami atakujących przeciwników. Tytuł ten pozwala na zabawę jednej osoby, podczas której mamy za zadanie obronić królestwo przed atakującymi ze wszystkich stron przeciwnikami. Pomiędzy jednym a drugim szturmem poznajemy fabułę Elements of War, która zaprezentowana jest w formie dialogu pomiędzy bohaterami. Trzeba zauważyć, że rozgrywka nie trwa długo – da się ukończyć ten tytuł nawet we dwie godziny.

Niestety, nie jest to produkcja darmowa, nie ma także jej wersji demonstracyjnej do pobrania. Co więcej, brak polskiego wydawcy tego tytułu, tak więc jeśli ktoś chciałby mieć pełną wersję gry, powinien nabyć ją na oficjalnej stronie producenta – firmy Orange Curtain Games. Jej koszt jest dość niewielki, bowiem cena Elements of War wynosi niecałego dolara – a dokładnie 99 centów, czyli mniej niż 3 złote! A warto mieć ten tytuł – otrzymujemy tu osiemnaście różnego rodzaju budowli strażniczych, które wykorzystują żywioły. Oprócz ognia, wody, ziemi i powietrza mamy tu także światło oraz mrok. Daje to sposobność do stosowania przeróżnych taktyk oraz strategii przeciwko nadciągającym oddziałom.

W przeciwieństwie do większości zabaw tego typu, mamy tu do czynienia z oprawą w pełnym 3D. Dzięki temu prezentowana na ekranie akcja wygląda dość widowiskowo. Z pewnością Elements of War spodoba się wszystkim miłośnikom gier obronnych, a ponieważ kosztuje tyle, co nic, warto pomyśleć nad jego zakupem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Elements of War