Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earth 2160

Kategoria: Strategiczne
Producent: Reality Pump
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.10.2011
Rozmiar: 357 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 658

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Earth 2160

Procesor: 1.5 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: nVidia GeForce 3 lub wydajniejsza (powinna posiadać 128 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 2 GB

Opis - Earth 2160

W Earth 2160 rozgrywka toczy się na wielu planetach, co wynika z zagłady Ziemi, która nastąpiła na zakończenie poprzedniej odsłony. Jednak zmiana terenu działań nie jest jedyną nowością.

W grze do trzech już istniejących stron konfliktu, dołącza czwarta w postaci starożytnej rasy Obcych, która postanawia zniszczyć pozostałe frakcje. Nowa rasa wiąże się także z odmiennym sposobem prowadzenia rozgrywki. Oczywiście dla każdej z ras przygotowano odrębną kampanię. Otrzymujemy więc sporą porcję rozgrywki, która mimo że nie jest szczególnie innowacyjna to potrafi wciągnąć, nawet bardziej wybrednych graczy. Wśród nowości w Earth 2160 warto wymienić też agentów, których zatrudnienie wiąże się z różnego rodzaju korzyściami.

Możemy dzięki nim cieszyć się większym wydobyciem surowców, skuteczniejszymi oddziałami lub też wzrostem tempa badań naukowych. Oczywiście technologia nadal pozostała ważnym elementem, któremu należy w czasie rozgrywki poświęcić uwagę. Przydatni podczas działań zbrojnych mogą być też najemnicy, którzy za odpowiednią opłatą, chętnie staną po naszej stronie. Grafika prezentuje się znacznie lepiej niż w Earth 2150. Jest to zasługa znacznie udoskonalonego silnika graficznego. Wykorzystuje on wiele nowych technologii, dzięki którym mamy do czynienia nie tylko z teksturami, znacznie lepszej jakości ale też zaawansowanym systemem generowania realistycznych cieni. Dodatkowo efekty specjalne, które towarzyszą walkom, nawet dziś mogą się podobać. Utwory wykorzystywane w grze Earth 2160, zostały nagrane przez profesjonalną orkiestrę symfoniczną. Dobrze podkreślają one klimat rozgrywki, więc nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earth 2160