Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earth 2150: The Moon Project

Kategoria: Strategiczne
Producent: TopWare
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.11.2011
Rozmiar: 84.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 383

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Earth 2150: The Moon Project

Procesor: 300 MHz

RAM: 64MB RAM

Warto posiadać akcelereator 3D

Opis - Earth 2150: The Moon Project

Świat przedstawiony w Earth 2150: The Moon Project nadal targany jest konfliktami, mającymi na celu zdobycie dostępu, do jak największych złóż surowców. Układ sił, może jednak zostać w znaczny sposób zaburzony, przez tajemniczy projekt o kryptonimie SunLight, nad którym prace na księżycu prowadzi Lunar Corporation.

Pozostałe frakcje, nie zamierzają jednak pozostać bierne, United Civilized States wysyła swoje oddziały by zbadały czym jest SunLight. Jak można się domyślać, szybko prowadzi to do zaognienia konfliktu, który tym razem rozgrywa się częściowo na powierzchni księżyca. Otoczenie, w którym przychodzi nam walczyć się zmieniło, jednak najważniejsze założenia rozgrywki pozostały właściwie takie same. Nadal koncentrujemy się na zdobywaniu surowców, projektowaniu nowych jednostek i rozwoju technologicznym.

Tryby rozgrywki również nie uległy zmianom. Nadal do naszej dyspozycji jest rozbudowana kampania, możliwość rozegrania szybkiej potyczki, na jednej z wielu dostępnych map a także zmierzenia się z innymi fanami Earth 2150: The Moon Project w sieci. Do gry dołączony jest edytor, który daje naprawdę ogromne możliwości tworzenia nowych elementów. Bardziej zaawansowani użytkownicy, mogą dodatkowo skorzystać z języka skryptowego EarthC, dzięki któremu praktycznie każdy element gry podlega modyfikacji. Od strony wizualnej nie zauważamy zmian,  Earth 2150: The Moon Project oparty jest na tym samym silniku, co poprzednia część cyklu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earth 2150: The Moon Project