Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earth 2150: Lost Souls

Kategoria: Strategiczne
Producent: Reality Pump
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.10.2011
Rozmiar: 145.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 510

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Earth 2150: Lost Souls

Procesor: 400 MHz

RAM: 64MB

Akcelerator 3D

Opis - Earth 2150: Lost Souls

Earth 2150: Lost Souls opiera się na konwencji, doskonale znanej graczom uwielbiającym gry strategiczne. Budowanie bazy, szkolenie wojsk czy też walka o surowce to elementy, których z pewnością w tym tytule nam nie braknie.

Niezwykle rozbudowany w grze jest aspekt technologii. Drzewka wynalazków są rozległe i umożliwiają nam podążenie, różnymi ścieżkami rozwoju. Dodatkowo system badań jest bardzo intuicyjny i w prosty sposób, możemy decydować nad jakimi technologiami, chcemy w danej chwili pracować. Ciekawie rozwiązano kwestię budowy armii. Zanim zaczniemy w fabrykach produkować jednostki, musimy je najpierw zaprojektować. Wykorzystujemy do tego gotowe elementy, których ilość rośnie wraz z rozwojem technologicznym.

Fabuła Earth 2150: Lost Souls z pewnością nie jest szczególnie innowacyjna, jednak w grach strategicznych nie zawsze jest ona najważniejsza. W tym wypadku jest kontynuacją, wydarzeń znanych z poprzednich części. Zagłada planety zbliża się więc nieuchronnie a ludzie desperacko walczą o miejsce na statkach, które mogą ewakuować tylko ograniczoną liczbę osób. Z czasem prowadzi to więc do konfliktu zbrojnego, którego świadkami jesteśmy. W naszych rękach znajduje się los wielu ludzi, którzy chcą przeżyć nadciągającą zagładę. Tryb kampanii wraz z możliwością toczenia potyczek zapewnia solidną porcję rozrywki na długi czas. Mimo to, graczy z pewnością ucieszy nie tylko rozbudowany edytor ale też specjalnie przygotowany na potrzeby gry język skryptowy. Dzięki niemu możliwości modyfikowania świata gry, są właściwie nieograniczone. Oprawa graficzna prezentuje się dość przeciętnie, jednak należy brać pod uwagę, że Earth 2150: Lost Souls nie jest najnowszą grą.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earth 2150: Lost Souls