Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earth 2150: Escape from the Blue Planet

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: TopWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Earth 2150: Escape from the Blue Planet

Procesor: 300 MHz

RAM: 64 MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Earth 2150: Escape from the Blue Planet

Ziemia nieuchronnie zmierza ku zagładzie, czasu na ratunek jest coraz mniej. Jedyny sposób by przeżyć, to budowa statków ewakuacyjnych. Nie jest to fabuła kolejnego filmu rodem z Hollywood a historia, na której oparto grę Earth 2150: Escape from the Blue Planet.

Naszym głównym celem, który musimy zrealizować za wszelką cenę, jest pozyskanie odpowiedniej ilości surowców. Jednak nasi rywale również potrzebują dostępu, do wyczerpujących się powoli złóż. Oznacza to tylko jedno, bezwzględną walkę o wszelkie, nawet najmniejsze źródła zasobów. Nim jednak ruszymy do boju, musimy zdecydować po stronie, której frakcji chcemy się opowiedzieć. Wybór ten determinuje to jakimi jednostkami będziemy dysponować i z jakiego rodzaju technologii, przyjdzie nam korzystać.

Oddziały tworzące naszą armię, możemy konstruować z gotowych elementów, których ilość stopniowo rośnie, wraz z postępem badań naukowych. Ze względu na ilość możliwych kombinacji, ten element gry Earth 2150: Escape from the Blue Planet może pochłonąć gracza na dość długi czas. Jednak radość, jaką daje możliwość korzystania z własnoręcznie zaprojektowanych jednostek, jest warta poświęcenia nawet kilkunastu minut, na odpowiednie dobranie wszystkich komponentów. Ciekawym aspektem rozgrywki jest odwzorowanie zmian, wynikających ze stopniowego zbliżania się, ostatecznej zagłady Ziemi. Obserwujemy powoli zwiększające się poziomy rzek a także deszcze meteorytów, które sieją coraz większe spustoszenie na powierzchni planety. W kwestii grafiki Earth 2150: Escape from the Blue Planet prezentuje bardzo przeciętny poziom. Główna zaleta tego tytułu, tkwi bowiem zupełnie gdzie indziej. W czasach gdy tworzono tą grę, znacznie większą wagę przywiązywano do zaoferowania graczom wciągającej rozgrywki. Dzięki temu, pod względem grywalności, Earth 2150: Escape from the Blue Planet może śmiało konkurować z wieloma grami strategicznymi, nawet tymi, które premierę miały w ostatnim czasie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earth 2150: Escape from the Blue Planet

dodał: ~kamil , 07.12.2014

super