Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Earth 2140

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: TopWare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Earth 2140

Procesor: 166 MHz

RAM: 32 MB

Opis - Earth 2140

United Civilized States oraz Eurasian Dynasty to dwie frakcje, które walczą o panowanie nad Ziemią w grze Earth 2140. Zwycięzca może być tylko jeden, musimy więc zdecydować, po której stronie konfliktu się opowiemy. Zależnie od tego, dostaniemy do dyspozycji inne pojazdy i technologie.

Kampania obejmuje blisko 50 misji, które postawią przed nami zróżnicowane cele. Doskonałym jej dopełnieniem jest tryb sieciowy, który nie tylko dostarcza kolejnych godzin rozgrywki ale pozwala też w wiarygodny sposób, skonfrontować swoje umiejętności z prawdziwymi graczami. Bitwy w grze Earth 2140 toczone są zarówno na ziemi jak i na wodzie oraz w powietrzu. Daje to spore możliwości taktyczne, jednak z tego powodu musimy być też przygotowani na to, że wróg ma możliwość zaatakowania nas, właściwie z każdej strony.

Różnorodność dostępnych jednostek jest wręcz ogromna, dlatego też formowanie własnej armii, może się okazać doskonałą zabawą dla wielu graczy. Spore możliwości, dają nam też badania naukowe, dzięki którym zyskujemy dostęp do wielu przydatnych i często bardzo destrukcyjnych technologii. Za sprawą naszych naukowców, możemy zyskać dostęp do bomb plazmowych, pocisków jądrowych i wielu innych narzędzi, które mogą przeważyć szalę zwycięstwa na naszą stronę. Grafika zauważalnie odbiega już, od współczesnych standardów. Jednak wciągająca rozgrywka sprawia, że niezbyt atrakcyjna oprawa graficzna, schodzi tak naprawdę na dalszy plan, ustępując miejsca rozrywce jakiej dostarcza Earth 2140.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Earth 2140

dodał: ~Kinio , 08.09.2016

lipa, link nie działa

dodał: ~mm , 09.12.2015

zablokowane