Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeons

Kategoria: Strategiczne
Producent: Realmforge Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Rozmiar: 517 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 361

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dungeons

Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 GT lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Dungeons
Dungeons to pozycja nazywana przez niektórych „współczesnym Dungeon Keeper”. Wcielamy się to w złego władcę podziemi i odwrotnie niż w większości gier – naszym celem jest chwytanie bohaterów chcących ocalić świat. Nie jest to łatwe zadanie – musimy w tym celu stworzyć podziemia, gdzie dzieli śmiałkowie padną ofiarą naszych knowań i pułapek. Jak wygląda to w praktyce? Można przekonać się o tym osobiście, pobierając wersję demo Dungeons z tej właśnie strony. Uprzedzamy jednak, że tytuł ten nie ukazał się w wersji polskiej, więc do zabawy przyda się znajomość angielskiego, bowiem demo wydano właśnie w tym języku.

Download Dungeons pozwoli poznać początek fabuły i stworzyć jeden labirynt oraz wykonać trzy misje. To zaledwie przedsmak pełnej rozgrywki. Historia naszego protagonisty to wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery „podziemnej”. Zaczyna jako prosty strażnik lochów, zaś finalnym etapem rozwoju jest łowca dusz. Aby awansować, musi konstruować labirynty i łapać coraz więcej śmiałków. Download wersji demo Dungeons pozwoli na zapoznanie się z jej oprawą audiowizualną oraz nauczy podstaw mechaniki rozgrywki. Pozwoli to ocenić, czy warto zainwestować w pełną wersję zabawy.

Dungeons ukazało się tylko na PC. Cała rozgrywka to dwadzieścia misji, w których pomocą służą nam gobliny. Dzięki nim budujemy labirynty i zastawiamy pułapki. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się trailer gry pokazujący goblina w akcji – warto rzucić na niego okiem! Prócz goblinów mamy do dyspozycji kilkanaście rodzaju potworów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeons