Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Keeper 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Bullfrog Productions
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 45.08MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2166

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Dungeon Keeper 2
Dungeon Keeper 2 (znany również pod spolszczoną nazwąStrażnik Lochu 2) to gra strategiczna stworzona przez Bullfrog Productions i wydana przez Electronic Arts w 1999 roku na system operacyjny Microsoft Windows.
Podobnie jak w przypadku pierwszej części gry Dungeon Keeper, również w tym przypadku grający wciela się w rolę stróża lochów. W zadaniu przypada mu zatem budowanie i bronienie swoich "kazamatów" przed różnego pokroju przeciwnikami. Producenci zaoferowali nam również możliwość gry w trybie kampanii, w której gracz zbiera klejnoty z kolejnych krain, aby otworzyć portal na powierzchnię.
Znający pierwszą część tej gry na pewno od razu zauważą, że jedną z głównych różnic pomiędzy wydaniem pierwszym a drugim jest grafika- w "dwójce" już trójwymiarowa. Bystrzy zawodnicy dostrzegą zapewne również likwidację pokoi: "Zamiatacz" oraz "Koszary" i pojawienie się nowych, między innymi "Kasyna" oraz "Strażnicy".
Czy tę grę i serię gier można nazwać kultowymi? To chyba kwestia indywidualna. Dungeon Keeper nie jest z pewnością tak popularny jak Diablo, niemniej ma swój klimat i oddaną rzeszę fanów. Lubiącym atmosferę tajemnicy, zapomnianych lochów, strachu i mroku, polecamy zapoznanie się z tą pozycją. Do pobrania oferujemy wersję demo gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Keeper 2