Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Keeper 1

Kategoria: Strategiczne
Producent: Bullfrog Productions Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 5096

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dungeon Keeper

procesor 486/66MHz, napęd Cd-ROM 2x 6x, 8 MB RAM, 16 MB RAM, karta graficzna 1 MB, karta dźwiękowa 8 bitów, 16 bitów, 58 MB wolnego miejsca na twardym dysku, system operacyjny DOS bądź Windows 95
procesor Pentium 166,
Opis - Dungeon Keeper
W Dungeon Keeper II gracz wciela się w okrutnego potwora, który pilnuje labiryntu. Potwór ten nie tylko pilnuje labiryntu i broni go przez śmiałkami, których walecznia chcą go zdobyć, dodatkowo zastawia on na tych śmiałków pułapki, szkoli i kieruje swoimi pomocnikami - innymi potworami. W Dungeon Keeper gracz zapoznaje się z tajnikami czarnej magii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dungeon Keeper