Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drop Team

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 253 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 330

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Drop Team

  • Procesor Pentium III 800MHz lub lepszy
  • 512 MB RAM
  • 250 MB HDD
Opis - Drop Team

Pobierz darmowe demo gry Drop Team!

Gra Drop Team to pomyślana o trybie multiplayer taktyczna symulacja futurystycznej bitwy w czasie rzeczywistym. Podbijasz w niej planety w różnych systemach gwiezdnych - od globów podobnych do Ziemi po zniszczone, tchnące radioaktywnością światy. Za pomocą specjalnych pojazdów desantujesz na ich powierzchnię pojazdy oraz takie urządzenia jak działa, miny czy też sensory.

Pobierz darmowe demo gry Drop team i zakosztuj wojen przyszłości! Przejmij kontrolę nad jednym z kilkunastu róznego typu wehikułów - przypominają one z grubsza współczesne czołgi. Przemierzaj w czasie rzeczywistym powierzchnię planet, podziwiaj egzotyczne krajobrazy i nie daj się zniszczyć! Dzięki realistycznemu odwzorowaniu fizyki poczujesz się tam tak, jakbyś naprawdę był. Walcz z komputerowymi oponentami lub żywymi graczami w trybie multiplayer!

Bezpłatne demo gry Drop team pozwoli Ci zasmakować w kosmicznych przygodach. Największe mapy planet mają powierzchnię ponad 10 000 kilometrów kwadratowych! W pełnej wersji otrzymasz również możliwość tworzenia własnych obszarów. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz za darmo wersję demonstracyjną i przekonaj się, czy to gra dla Ciebie...Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Drop Team