Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Down in flames

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 250 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 745

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Down in flames

  • Windows Win 98 z Service Pack2, ME, XP, 2000
  • DirectX 9.0c
  • karta graficzna i muzyczna zgodna z DirectX 9.0c
  • Microsoft .Net Framework 1.1 SP1 (instalator Microsoft .Net Framework 1.1 SP1 jest zawarty w grze)
  • 600 HDD
  • połączenie sieciowa niezbędne do uaktualnień gry i dodatków do niej
Opis - Down in flames

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Down in Flames!

Down in Flames to gra dość nietypowa, bowiem toczymy tu walki powietrzne w okresie drugiej wojny światowej, ale nie za pomocą sterowania klawiszami, aspecjalnych kart. Karty te pozwalają na ewolucje, akrobacje, akcje w powietrzu i decyzje.

Pobierz darmowe demo gry Down in Flames, by zobaczyć, jak wygląda dość nietypowa gra strategiczna, która toczy siępodczas II wojny światowej. Możesz tu wybrać pilota jednej z czterech narodowości: Japonia, USA, Niemcy, Wielka Brytania. Do Twej dyspozycji oddano samoloty zgodne z realiami historycznymi - F4F Wildcat, Gladiator II, Ki27 Nate, Bf-110c i wiele innych. Jest ich w sumie czterdzieści.

W bezpłatnym demie gry Down in Flames przekonasz się, jakie możliwości da Ci pełna wersja. Nim jednak zdecydujesz się na zakup, ściągnij darmową wersję demonstracyjną i wypróbuj swych sił w przestworzach!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Down in flames