Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dota 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Valve Software
Data dodania: 23.08.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Dota 2

Defense of the Ancients początkowo wydawał się być zwykłym modem do gry Warcraft 3. Nikt nie spodziewał się że ten dodatek zrobi tak zawrotną karierę.

Od pewnego czasu coraz więcej mówiło się o tym, że pojawi się druga część, która rozwinie najlepsze pomysły Defense of the Ancients a także wprowadzi nowe rozwiązania. Tak też się stało, Dota 2 została zapowiedziana. Wedle zapewnień autorów rozgrywka ma się niewiele różnić od tego co z znamy z części pierwszej. Nadal kierować walczyć będziemy w drużynach a naszym celem będzie zniszczenie bazy przeciwnika. Druga część zawierać ma pewne udogodnienia na początkujących graczy, którzy dopiero wkraczają w świat sieciowych pojedynków.

Ma im w tym pomóc specjalny system dobierania przeciwników o podobnym poziomie umiejętności a także możliwość rozgrywania pojedynków treningowych z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Najistotniejszą nowością, która pojawi się w Dota 2 będzie z pewnością system Trenerów. Będą nimi doświadczeni gracze, którzy będą pomagali początkującym podczas rozgrywki. Dzięki możliwości obserwowania pojedynków będą mogli na bieżącą korygować błędy jakie popełniają niedoświadczeni graczy. Jest to jeden ze sposobów w jaki twórcy gry będą próbowali zachęcać do aktywniejszego działania w ramach społeczności. Widać więc, że w czasie tworzenia gry Dota 2 autorzy skupiają się na dwóch elementach czyli zachęceniu do gry nowych graczy a także lepszemu wykorzystaniu już istniejącej społeczności użytkowników. Niestety nie wiadomo nic na temat dokładnej daty premiery poza tym, że nastąpi ona prawdopodobnie w 2012 roku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dota 2