Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disciples III: Renaissance

Kategoria: Strategiczne
Producent: .dat
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.07.2010
Rozmiar: 3.73 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2650

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Disciples III: Renaissance

Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 4 GB HDD
Opis - Disciples III: Renaissance
Wydana na PC gra Disciples III: Renaissance to strategia turowa, która z pewnością zainteresuje miłośników zabawy w stylu HGeroes of Might and Magic. Gracz wciela się tu w jednego z lordów krainy Nevendaar i walczy po stronie Imperium, Legionów Potępionych lub Elfów. Jeśli chodzi o różnice w stosunku do poprzednich odsłon serii, z pewnością miło zaskakuje w pełni trójwymiarowa oprawa tego tytułu. Dostępna na tym stronie do pobrania wersja demo Disciples III: Renaissance ukazuje to oraz fragment całej rozgrywki.

Na początku trzeba zaznaczyć, że choć wydano Disciples III: Renaissance po polsku, to jednak wersja demonstracyjna gry jest w języku angielskim. Sam gameplay nie uległ zmianie – rozbudowujemy tu swoje imperium, a gdy napotykamy wrogie oddziały, dochodzi do bitew rozgrywanych w systemie turowym. Tu używa się zarówno oręża, jak i zaklęć. Dostępne za darmo demo Disciples III: Renaissance pozwala na stoczenie kilku walk, co wprowadza w mechanizm rozgrywki. Pełna wersja gry oferuje również tryb multiplayer, gdzie można zmierzyć się z innymi żywymi przeciwnikami.

Gra oferuje zarówno tryb kampanii, jak i swobodnych scenariuszy. Masz nadto edytor map, który pozwala na tworzenie swoich terenów bitew. Jednak wersja demonstracyjna Disciples III: Renaissance za free jest pod tym względem nieco ograniczona, choć nie znaczy to, że zła. Z pewnością skłoni każdego miłośnika strategii turowych do zakupu pełnej wersji programu. Istnieje tylko wydanie gry na PC. Nie można więc grać w Disciples III: Renaissance na Xbox ani też PS3. Nie są planowane także edycje  gry na te konsole.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disciples III: Renaissance