Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disciples III

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: .dat
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Disciples III

Już wkrótce!
Opis - Disciples III
Disciples 3  to – zgodnie z numeracją – trzecia odłona serii  strategii turowych, które cieszą się dość dużym uznaniem graczy. Tytuł ten ma ukazać się w listopadzie 2009 roku i pozostaje tylko mieć nadzieję, że nieco wcześniej wydawca zdecyduje się na publikację Disciples 3 demo,  dzięki któremu gracze będą mieli okazje poznać ten tytuł przed zakupem pełnej wersji.  A czy warto będzie zakupić?
Disciples III pozwoli nam ponownie wcielić się w jednego z lordów, którzy toczą wojnę o dominację w krainie fantasy zwanej Nevendaar. Seria ta przypomina nieco Heroes of Might& Magic – zbierasz tu surowce, rozbudowujesz posiadane zamki, zdobywasz doświadczenie i powiększasz stopniowo swe armie. Niestety, póki co download Disciples 3 nie jest możliwy, jednak jeśli interesuje Cię oprawa audiowizualna tej produkcji, możesz obejrzeć dostępny w wielu miejscach sieci trailer Disciples 3.
W naszym kraju ukaże się Disciples 3 pl, jednak nie jest wiadomym, kiedy będzie miała miejsce polska premiera Disciples III. Nie wiadomo więc, jaka będzie cena polskojęzycznego wydania Disciples 3. Wiadomo za to, że posiadacze konsol nie będą mieli okazji poznania tego tytułu, bowiem ukaże się wyłącznie wersja Disciples III na PC.
Na naszej stronie prezentujemy kilka obrazków z gry. Jeśli chcesz zobaczyć ich więcej, wpisz w wyszukiwarce „Disciples 3 screenshots”. Wpisuj tytuł starannie, bowiem często popełnianymi błędami są frazy „disciple 3” oraz „desciples 3”.  Jeśli chcesz, pobierz grafiki Disciples 3 również z tej właśnie strony, którą czytasz. Warto zauważyć, że najnowsza odsłona serii przeniesie grę w środowisko w pełni trójwymiarowe, co pokazuje zresztą trailer Disciples III. Gra zaoferuje kilka trybów rozgrywki – kampanię dla jednego gracza, pojedyncze starcie, a także tryb multiplayera. Dodatkową atrakcją będzie również edytor map – będzie można tworzyć swoje plansze, a także ściągać z sieci wykonane przez innych graczy. Oczywiście download map Disciples III będzie w pełni darmowy.

Jeśli jesteś miłośnikiem Disciples, z pewnością nie możesz się doczekać, kiedy ogłoszona zostanie data premiery Disciples III. Miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej, bowiem dawno już nie było nowej gry osadzonej w „herosowych” klimatach. A gdy poznamy dokładną datę światowego wydania tego tytułu, jest szansa, że pojawi się i data premiery Disciples 3 po polsku. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać…


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disciples III

dodał: ~Ziom , 07.04.2010

Światowa premiera ? I tak wszystko po rosyjsku :P

dodał: ~Hellvenom , 06.04.2010

Światowa premiera już dawno za nami a co z nami? Polakami? dalej nic nie wiadomo po polskim wydaniu :(

dodał: ~ssssss , 04.02.2010

ssssssssssssss