Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disciples II: Słudzy Ciemności

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Strategy First
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Disciples II: Słudzy Ciemności

  • Pentium II 233MHz,
  • 32MB RAM,
  • 8MB akcelerator 3D
Opis - Disciples II: Słudzy Ciemności
Servants of the Dark, czyli Słudzy Ciiemności, to jeden z dwóch dodatków do niezwykle popularnej gry Disciples 2. Niestety, jako że nie jest to stand-alone, nie ma tego dodatku do Disciples 2 w wersji demo. Postaramy się jednak opisać Ci, co zyskasz kupując Disciples II: Słudzy Ciemności.

Otrzymujesz tu dwie nowe, dość krótkie kampanie przeznaczone dla dwóch ras: Przeklętych Legionów oraz Hord Nieumarłych. Dodatkowo dochodzi tu szesnaście dodatkowych map dla trybu multiplayer oraz dziesięć dla potyczek z komputerowym oponentem. Niestety, download map Servants of the Dark w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy. Podobnie jak nie jest możliwy download nowych utworów Disciples II Słudzy Ciemności. Dodatek wnosi nadto do całej rozgrywki kilka nowych postaci bohaterów oraz użyteczny generator map. Dodatkowo, ulepsza sztuczną inteligencję, przez co Twoi przeciwnicy będą bardziej wymagający, a co za tym idzie ich pokonanie da Ci większą satysfakcję.  Jeśli masz więc podstawkę Disciples 2  pl, ten dodatek jest Ci niezbędny. Tym bardziej, że wydano go po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Disciples 2 w wersji poszerzonej.

Przyda Ci się jednak patch Disciples 2, dzięki któremu zoptymalizujesz zabawę. Pobierz łatkę Disciples 2 z naszych stron – całkowicie za darmo! A jeśli przydałoby Ci się jakiejś ułatwienie w grze, mamy dla Ciebie kody do Disciples II Słudzy Ciemności. Oczywiście możesz obejrzeć te kody Disciples 2 za darmo – nie pobieramy za to żadnych opłat.

Choć download Disciples II Słudzy Ciemności w wersji demo nie jest możliwy, to jeśli masz ochotę obejrzeć grę przed zakupem pełnej wersji, a nawet bez pobierania dema, możesz rozejrzeć się w sieci za filmikami z gry. Oczywiście znajdziesz niejeden oficjalny trailer Disciples 2. A jeśli chcesz, ściągnij obrazki Disciples 2 zamieszczone przy opisie, który właśnie czytasz – zobaczysz na nich, jak wygląda gra podczas gameplaya.

Na koniec warto dodać, że jak na dzisiejsze czasy wymagania sprzętowe Disciples 2 są śmiesznie niskie – tytuł ten powinien chodzić płynnie nawet na starszych komputerach.  Nie ziemia to jednak faktu, że wysoka grywalność tego tytułu przetrwała lata i nadal wciąga tak samo, jak w 2003 roku, kiedy to ukazał się ten dodatek. Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Disciples 2 przy Vista, XP, a nawet 2000. Jeśli zaś nie znasz jeszcze tej gry, na naszych stronach znajdziesz wersję demo Disciples 2. Download Disciples 2 w wersji demonstracyjnej jest w pełni darmowy. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disciples II: Słudzy Ciemności

dodał: Aizen , 07.01.2014

is ok