Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disciples II: Powrót Galleana

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Strategy First
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Disciples II: Powrót Galleana

  • Procesor Pentium II 300 MHz (lub kompatybilny),
  • 64 MB RAM,
  • 16MB karta graficzna zgodna z DirectX,
  • Windows 95/98/Me/2000/XP
Opis - Disciples II: Powrót Galleana
Disciples II Powrót Galleana to zbiorcze wydanie dwóch dodatków w jednym pudełku: Słudzy Ciemności oraz Strażnicy Światła. Opisujemy je na osobnych stronach, tutaj zaś podsumujemy je zbiorczo. Oczywiście nie jest możliwy download Discples II Powrót Galleana, ponieważ nie są to samodzielne dodatki, a rozszerzenia podstawowej wersji gry.
Łącznie dają one cztery małe kampanie dla wszystkich czterech ras, a prócz tego znajdziesz w grze dwadzieścia map do potyczek z komputerem oraz trzydzieści dwie do zabawy multiplayer. Łącznie dochodzi osiem utworów muzycznych oraz kilka nowych postaci bohaterów. Nadto także polepszona zostaje sztuczna inteligencja, dzięki czemu rozgrywka staje się teraz bardziej wymagająca. Wszystkie te dodatki są oferowane z gotowymi, zainstalowanymi już patchami, dlatego nie będzie Ci potrzebny żaden patch Disciples 2.
Choć download dodatku Disciples II w wersji demo nie jest możliwy, to jeśli masz ochotę obejrzeć grę przed zakupem pełnej wersji, a nawet bez pobierania dema, możesz rozejrzeć się w sieci za filmikami z gry. Oczywiście znajdziesz niejeden oficjalny trailer Disciples 2. A jeśli chcesz, ściągnij obrazki Disciples 2 zamieszczone przy opisie, który właśnie czytasz – zobaczysz na nich, jak wygląda gra podczas gameplaya. Jeśli masz więc podstawkę Disciples 2  pl, ten dodatek jest Ci niezbędny. Tym bardziej, że wydano go po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Disciples 2 w wersji poszerzonej.

A jeśli przydałoby Ci się jakiejś ułatwienie w grze, mamy dla Ciebie kody do Disciples II Powrót Galleana. Oczywiście możesz obejrzeć te kody Disciples 2 za darmo – nie pobieramy za to żadnych opłat. Zajrzyj na  stronę z odpowiednim dodatkiem, aby odnaleźć cheaty.

A jeśli nie znasz jeszcze tego tytułu, pobierz Disciples 2 w wersji demonstracyjnej. Jest to demo podstawki – nie ma niestety opcji pobierz Disciples 2 Powrót Galleana. Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Disciples 2 przy Vista, XP, a nawet 2000.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disciples II: Powrót Galleana

dodał: ~xzxz , 11.10.2016

????

dodał: ~avsss , 23.08.2015

naj

dodał: ~luk , 07.10.2011

dlaczego nie można pobierać?

dodał: ~Jacenty , 11.08.2011

Dzięki za pomoc :) Ja też pobrałem i działa cud miód :)))))

dodał: Laxez123 , 20.06.2010

jak to pobrac??????????????????????????????????\n

dodał: ~lolek , 12.05.2010

Nom właśnie jak pobrac

dodał: Dziaba2010 , 25.03.2010

też chciałbym wiedzieć???

dodał: ~??????????? , 17.01.2010

jak sie pobiera

dodał: ~dd , 25.10.2009

naj