Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disciples II: Mroczne Proroctwo

Kategoria: Strategiczne
Producent: Strategy First
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.09.2009
Rozmiar: 165 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6820

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Disciples II: Mroczne Proroctwo

  • Pentium II 300 MHz,
  • 128MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Disciples II: Mroczne Proroctwo
Disciples II Dark Prophecy to druga odsłona popularnego cyklu strategii turowych osadzonych w realiach fantasy. Gra wydana została w 2002 roku zarówno na świecie, jak i w Polsce. W naszym kraju pełen jej tytuł to Disciples II Mroczne Proroctwo. Możesz przekonać się, dlaczego stała się niezwykle popularnym tytułem – ściągnij demo Disciples 2.
Download Disciples 2 nie kosztuje Cię ani grosza, a dzięki niemu poznasz w pełni mechanikę gry. To strategia turowa, w której możesz objąć dowodzenie nad jedną z czterech nacji zamieszkujących Święte Ziemie. Masz tu do wyboru: Imperium, Klany Gór, Przeklęte Legiony oraz Hordy Nieumarłych. Zbieraj surowce, gromadź wojska i podbijaj innych lordów. Czeka na Ciebie potężna kraina z wieloma obszarami do zdobycia – pobierz Disciples 2 w wersji demonstracyjnej i zobacz, czy dasz sobie radę z dowodzeniem armiami posługującymi się zarówno mieczem, jak i magią. Download Disciples II Mroczne Proroctwo jest darmowy i możliwy z naszych stron w każdej chwili.
Możesz również pobrać z naszych stron patch Disciples 2, który będzie Ci niezbędny, jeśli posiadasz pełną wersję tego programu. Oczywiście jest on również za darmo. Pobierz łatkę Disciples 2 Mroczne proroctwo, aby cieszyć się bezproblemową grą. Mamy także dla Ciebie kody do Disciples II Mroczne Proroctwo.  Kody Disciples 2 przydadzą Ci się, jeśli chcesz ułatwić sobie grę. Nim jednak zdecydujesz się na jej zakup, pobierz Disciples 2 Mroczne Proroctwo w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć, jak spodoba Ci się ten tytuł.
W naszym kraju wydano go po polsku, więc gdy zakupisz pełną wersję Disciples 2 pl, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie Disciples 2. Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Disciples 2 przy Windows Vista – nowsze systemy również nie powinny sprawiać problemów.
A jeżeli masz ochotę obejrzeć grę przed zakupem pełnej wersji, a nawet bez pobierania dema, możesz rozejrzeć się w sieci za filmikami z gry. Oczywiście znajdziesz niejeden oficjalny trailer Disciples 2.
Na koniec warto dodać, że jak na dzisiejsze czasy wymagania Disciples 2 są śmiesznie niskie – tytuł ten powinien chodzić płynnie nawet na starszych komputerach.  Nie ziemia to jednak faktu, że wysoka grywalność tego tytułu przetrwała lata i nadal wciąga tak samo, jak w 2002 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Disciples II: Mroczne Proroctwo

dodał: ~kacper , 02.03.2012

Według mnie ta gra wymiata! Grałem w nią dośc długo by się zajarać.POLECAM!!!

dodał: ~ io0iuo , 28.03.2010

doooobre!!!!!

dodał: wojownik957 , 28.03.2010

dobra gra grałem w nią dość dużo i teraz chcem do tej gry powrócić