Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dawn of Fantasy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Reverie Entertainment LLC
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Dawn of Fantasy
Gra Dawn of Fantasy to tytuł, który powinien zainteresować wszystkich miłośników strategii, a szczególnie tych, którzy preferują zabawę rts. Przeniesiemy się tu do świata Mythador, który zamieszkują cztery rasy: ludzie, elfy, orki i smoki. I choć nie jest jeszcze możliwy download Dawn of Fantasy w wersji demo, to jednak znamy już wiele informacji na jej temat, a co wiemy, to powiemy.

Dawn of Fantasy game będzie miało zarówno tryb single, jak też i multiplayer. W singlu otrzymamy kampanię dla jednego gracza, na którą składać się będzie dwanaście dużych misji. Oczywiście nie zabraknie tu przerywników filmowych, zaś jak prezentuje się oprawa graficzna gry, zobaczysz to dzięki filmikowi z gry – trailer Dawn of Fantasy znajduje się na osobnej stronie. Gameplay Dawn of Fantasy będzie polegał oczywiście na toczeniu kolejnych bitew i zajmowaniu kluczowych miejsc na mapie. Rzadko spotyka się w grach tego typu cykl dobowy, a tu nie dość że będzie, to jeszcze pora dnia wpływa na skuteczność niektórych jednostek – wiadomo, ludzcy i elfi strzelcy mają nocą gorzej, a istoty mroku lepiej.

Premiera Dawn of Fantasy zapowiedzian jest na przyszły rok. Miejmy nadzieję, że do tego czasu otrzymamy za darmo demo Dawn of Fantasy, które pozwoli wypróbować możliwości oferowane przez ten tytuł. A warto, ponieważ zgodnie z zapowiedziami producenta w grze mamy mieć dość dużo opcji rozkazów dotyczących naszych jednostek. Nadto niemal każdy wojownik będzie mógł używać wierzchowców oraz przeszukiwać zwłoki zabitych przeciwników, co pozwoli na uzyskanie róznych przedmiotów.

Dawn of Fantasy wyjdzie na PC, ukaże się też konwersja Dawn of Fantasy na Xbox. Niestety, posiadacze PS 3 nie pograją w Dawn of Fantasy game. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, pograsz w Dawn of Fantasy na Windows 7, Vista i XP. Miejmy nadzieję, że ukaże się polska wersja gry, a jeśli nie, że ktoś przygotuje spolszczenie Dawn of Fantasy. Zaglądaj na nasze strony regularnie – jeśli ukaże się jakiś patch Dawn of Fantasy lub też pojawią się kody Dawn of Fantasy, możesz być pewien, że z naszych stron ściągniesz te materiały z Dawn of Fantasy za free.

Tak więc wypatrujmy Świtu Magii – może być to świeży powiew w grach strategicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dawn of Fantasy

dodał: ~wilk , 06.11.2015

x opisu swietna

dodał: ~pawel , 31.12.2009

zapowiada sie bardzo ciekawie i juz jestem skłonny kupic ale jesli nie bedzie polskiego wydawcy to trudno liczyc na spolszczenie