Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crusaders: Thy Kingdom Come

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Neocore Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Crusaders: Thy Kingdom Come

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - Crusaders: Thy Kingdom Come
Crusaders: Thy Kingdom Come to interesująca gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym. Akcja rozpoczyna się wraz z ogłoszeniem wypraw krzyżowych przez papieża i rozwija wraz z postępami gracza. Twórcy gry duży nacisk postawili na realizm zarówno rozgrywki – odwzorowania realiów czasów wypraw krzyżowych jak i w warstwie graficznej, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Gracz rozpoczyna zabawę jako jeden z pięciu (do wyboru) rycerzy, którzy przybywają do Konstantynopola by wziąć udział w krucjacie. Każdy z nich reprezentuje inne państwo, a co za tym posiada inne cechy i umiejętności, wraz z postępem rozgrywki gracz awansuje by szybko stać się jednym z dowódców chrześcijańskich armii oblegających Jerozolimę. Podczas bitwy rozgrywanej w podobnym trybie jak w grach z serii Total War przyjdzie dowodzić nam armiami składającymi się z maksymalnie 15 oddziałów, których liczebność uzależniona jest od historycznych cech typów wojsk, które wybierzemy do danej bitwy. Grafika jest w pełni trójwymiarowa i prezentuje się naprawę imponująco, autorzy gry bardzo duża wagę przyłożyli do tego by mapy na, których przyjdzie nam walczyć jak najlepiej oddawały realia średniowiecznych bitew rozgrywanych między krzyżowcami, a muzułmanami na bliskim wschodzie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crusaders: Thy Kingdom Come