Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crusader Kings 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 992

Brak

Opis - Crusader Kings 2
Crusader Kings 2 to kontynuacja gry strategicznej, której pierwsza część zdobyła sobie całkiem spore grono sympatyków. Choć na ten tytuł przyjdzie nam poczekać co najmniej do roku 2012, to jednak wiadomo już, czego można się po nim spodziewać. Akcja gry przeniesie nas do jedenastego wieku i postawi na czele założyciela dynastii, która ma przetrwać wieki zamętu. Crusadre Kings II  wprowadzi kilka nowości w porównaniu do jedynki. Mają pojawić się spersonalizowani baronowie, których interesy nie zawsze będą szły w parze z naszymi, podobnie też i członkowie naszego rodu mogą zachować się nieco nieobliczalnie. Sprawi to, że podczas gry w Crusader Kings 2 nie będzie można ufać dosłownie nikomu.

Podczas rozgrywki konieczne stanie się używanie szpiegów do kontrolowania sytuacji, czyli działań wywiadowczych, zbierania plotek, itp. Gameplay kładzie mocny nacisk na relacje między władcą a poddanymi i nieodpowiednie decyzje mogą odbić się fatalnie w skutkach na stosunku poddanych do władcy. Można powiedzieć, że Crusader Kings 2 będzie symulatorem życia władcy, a dodatkowo pojawi się tryb wieloosobowy, w którym będzie mogło brać udział aż trzydziestu dwóch graczy. Wówczas poziom wzajemnej nieufności powinien osiągać szczyty. Ale będziemy musieli na to jeszcze sporo zaczekać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crusader Kings 2

dodał: ~Mr.Shadow , 10.01.2016

Epick