Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cortex Command

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Data Realms
Data dodania: 02.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Cortex Command

Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP
Opis - Cortex Command
Cortex Command to połączenie gry strategicznej i platformówki. Gra należy do tytułów, w których przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiana jest grywalność, a dopiero później myśli się o grafice. Osadzona w klimatach SF gra, jest jakby odwrotnością Terminatora. W tym świecie to ludzie, którym śmierć jest raczej dalsza niż bliższa, zaczęli implementować w siebie różne cybernetyczne modyfikacje. Co więcej, na usługach naszej rasy pracuje zniewolone roboty.

Projekt zyskał sobie uznanie a imprezie Game Developers Conference w 2009 roku, zdobywając uznanie publiczności oraz nagrodę za Doskonałość Techniczną. W grze przyjdzie nam się wcielić w jednego z przedstawicieli rasy, która ewoluowała na wskutek przekształceń technologicznych. Prowadząc mały biznes przy wydobyciu złota (ten pierwiastek metalu, zawsze będzie pociągał i generował problemy), musimy zarządzać i eksportować cenny surowiec. Gra interesująca jest przede wszystkim dlatego, że możemy w nią grać na róże sposoby. Przejmując kontrole nad robotami, będziemy wydawać im polecenia lub ręczenie nimi dysponować, a pracy nam nie zabraknie, planeta na której prowadzone są wykopy jest wyjątkowo niebezpieczna.

Cortex Command oferuje prowadzenie rozgrywki w trybie signle palyer, kooperacji jak i multiplayer. Dwuwymiarowa grafika wygląda nieco przestarzale, ale na pewno starszym graczom łezka w oku się zakręci na jej widok. W połączeniu z możliwościami prowadzenia gry, Cortex Command wygląda na bardzo ciekawy projekt niezależnego studia Data Realms.Premiera gry zapowiedziana jest na marzec 2012.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cortex Command