Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Constructor

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: System 3
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2009
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Constructor

+ 486 DX2 66 Mhz PC

+ 8 MB RAM

+ DOS 5.o albo lepszy

+ Karta graficzna VGA

+ karta muzyczna Sound Blaster albo kompatybilna

Opis - Constructor

Constructor to gra z gatunku RTS, której celem jest budowanie budynków, zarabianie pieniędzy i wypełnianie serii zadań. Ściągnij za darmo grę firmy System 3, buduj miasto i niszczysz miasto przeciwnika samemu nie dając się zniszczyć- to jest główne zadanie w grze Constructor.

Do dyspozycji w Constructor (ściągnij za darmo download) mamy tylko 5 map, ale dawka humoru i dobrej zabawy jest o wiele większa. To czy gra bedzie uczciwa zależy tylko od Ciebie. Do dyspozycji producent firma System 3 dała graczowi możliwość korzystania z policji, motorów i innych gadżetów.  Dla utrudnienia: wprowadzono do gry oprócz licznych pożarów strasznie trudne misje poboczne, których jak się nie wykona w określonym czasie, to zostaje się pochowanym żywcem (super jest wtedy filmik). Tak więc gra jest dość trudna.

W sumie opcji jest dużo. Zaczynając grę w Constructor- pobierz za free darmowy download- masz bazę główną i trochę terenu pod budowę. Na początku musisz budować tartak, potem masz dostępne drewniane domy, potem budujesz kolejno następne fabryki (cementownia, cegielnia, fabryka stali), oraz domy z drewna i cementu; drewna, cementu i cegieł itd. W międzyczasie możesz budować różne budynki ułatwiające tobie grę i inne, które utrudniają grę przeciwnikowi. Autorzy gry firma System 3 za wszelką cenę starali się pokazać, że rozbudowa miasta nie jest wcale rzeczą łatwą, co nie znaczy że jest to zajęcie nudne i nieciekawe. Constructor- pobierz za free, pomimo zbieżności tematu z obiema grami serii Simcity nie ma poza tym z nimi wiele wspólnego.

W miarę postępu prac dalszych kłopotów dostarczać nam będą nasi lokatorzy wyrażający w sposób dobitny swe niezadowolenie. Czy rozwiążemy problem, sprostamy ich wymaganiom?? Ściągnij za darmo Constructor z pobierz .pl i przekonaj się sam. 

Ściągnij Constructor za darmo z pobierz .pl i kontroluj proces budowy, zgarniaj robotników na plac budowy i rozbuduj miasto tak by nie dać żadnych szans przeciwnikowi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Constructor

dodał: ~pier26 , 23.01.2010

pobieranie nie działa

dodał: panic91 , 01.06.2009

good game