Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Company of Heroes: Kompania Braci

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Company of Heroes: Kompania Braci

  • Windows XP lub Vista,
  • 2.0 Ghz,
  • 512 RAM-u,
  • karta graficzna 64MB zgodna z Direct X 9.0c, 16-bitowa karta graficzna zgodna z Direct X 9.0c,
  • 6,5 GB wolnego miejsca na dysku (zalecamy pozostawienie dodatkowego 1 GB więcej na dysku po instalacji gry)
Opis - Company of Heroes: Kompania Braci
Gry strategiczne to dość interesujący gatunek gier, w którym z pewnością nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Dowodem tego choćby świetny rts Company of Heroes Kompania Braci, który ukazał się w 2006 roku i po dziś dzień cieszy się uznaniem graczy. Jesteś ciekaw, dlaczego? Pobierz demo Kompania Braci, a przekonasz się samemu.

Download Kompania Braci w wersji demonstracyjnej jest darmowy, a zaprezentuje Ci całą mechanikę gry. Dowodzisz tu oddziałem żołnierzy amerykańskich, biorących udział w inwazji na Normandię. Fabuła kampanii dla jednego gracza ułożona jest tak, że sterując żołnierzami podczas kolejnych misji i oglądając scenki przerywnikowe masz wrażenie brania udziału w filmie wojennym. Ściągnij demo Company of Heroes: Kompania Braci, a zrozumiesz dlaczego. Wydana wyłącznie na PC Kompania Braci zachwyca realistyczną fizyka, wspaniałą, w pełni trójwymiarowym otoczeniem (podatnym na zniszczenia zarówno od broni palnej, jak i pocisków, granatów, itp.), grafiką, wspaniałymi animacjami, interaktywnym otoczeniem, zaś na duże brawa zasługuje ścieżka dźwiękowa. Muzyka w Kompania Braci po prostu zachwyca i nadaje klimat rozgrywce. Jeśli jesteś koneserem muzyki, soundtrack Kompania Braci to rzecz, dla której warto nabyć ten tytuł.

Oprócz kampanii dl jednego gracza mamy tu również tryb multiplayer, w którym na żywo walczyć może ze sobą ośmiu graczy. Możesz wiec grać, jak lubisz – samemu lub przeciwko żywym przeciwnikom. Nim jednak ściągniesz demo, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Kompania Braci. Jeśli tak, pobierz wersję demonstracyjną i daj się porwać męskiej przygodzie w samym sercu wojny. Company of Heroes: Kompania Braci jest do pobrania za darmo z naszych stron!

Gra powinna chodzić płynnie na wszystkich używanych obecnie systemach operacyjnych, możesz więc grać w Company of Heroes: Kompania Braci na Windows 7, bez problemu uruchomisz również Company of Heroes: Kompania Braci mając Vista czy XP. Oczywiście w naszym kraju wydano Kompania Braci, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie do tej gry. Przyda Ci się za to oficjalny patch Kompania Braci – dostępny na naszych stronach – oraz kody do Kompania Braci. Oczywiście zarówno kody Kompania Braci, jak też i łatka Company of Heroes: Kompania Braci są za free.

Pobierz więc wersję demo Company of Heroes – jeśli lubisz rtsy, z pewnością po przetestowaniu jej zdecydujesz się na zakup pełnej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Company of Heroes: Kompania Braci

dodał: ~ddd , 26.05.2012

nie mam \n

dodał: ~mxdax , 24.10.2010

mam to i tles of valor

dodał: ~czepialski , 19.03.2010

Windows 7 64 bit.COH KB po instalacji chodził, na drugi dzień - wywala system przy próbie uruchomienia. Na starym XP bez problemu.\ni5 750, 4 GB RAM, GeForce GTS 250

dodał: ~sesek , 31.10.2009

a gdzie link?????????