Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos: Zadania Specjalne

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.09.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Commandos: Zadania Specjalne

Pentium 166 MHz,

32MB RAM

Opis - Commandos: Zadania Specjalne
Commandos: Beyond The Call of Duty to oficjalny dodatek do pierwszej części jednej z najlepszych strategii, osadzonych w realiach II wojny światowej. Polski tytuł gry to Commandos: Zadania Specjalne, a jej dystrybucją zajęła się Cenega. Możliwa jest gra w Commandos: Beyond The Call of Duty po polsku co na pewno jest dużym plusem tej gry.   Tym razem zdecydowano się ponownie wydać Commandos: Beyond The Call of Duty na PC i jest to jedyna platforma na której dostępna jest ta gra. Niestety tym razem nie został udostępniony natomiast download Commandos: Zadania Specjalne. Brak demo Commandos: Beyond The Call of Duty nie powinien jednak stanowić dużego problemu, gdyż gracze chcący zobaczyć jak się ten tytuł prezentuje mogą zagrać w demo pierwszej części dostępne na naszej stronie. Commandos: Beyond The Call of Duty nie jest  free, ale warto wydać trochę pieniędzy i w nią zagrać. Co najważniejsze dodatek nie wymaga podstawowej wersji gry i może zostać samodzielnie uruchomiony na komputerze.

Jeżeli chodzi o zmiany w tej odsłonie to warto do nich zaliczyć przede wszystkim 8 nowych misji, a także dwie nowe postacie, kobietę z holenderskiego ruchu oporu, oraz jugosłowiańskiego majora. W grze poprawiono także sztuczną inteligencję wirtualnych przeciwników, przez co poziom trudności gry wzrósł jeszcze bardziej, dlatego warto przejrzeć kody do  Commandos: Zadania Specjalne, które mogą się przydać w trudnych sytuacjach. W Commandos: Zadania Specjalne kody podobnie jak w pierwszej części gry odblokowują sporo bonusów, np. teleportację, edytor map, oraz niewidzialność. Oczywiście kody do Commandos: Beyond The Call of Duty za darmo możecie znaleźć w naszym serwisie. Warto zaznaczyć, że dodatek do gry oferuje nowe bronie, a także przedmioty. Wśród nich znajdują się m.in. kamienie czy choćby papierosy służące do odwrócenia uwagi rywali. Gry strategiczne, dzięki serii Commandos zyskały bardzo wiele, dlatego warto zagrać w tę grę.  Dodatek ma te same wymagania co wersja podstawowa i Commandos: Beyond The Call of Duty działa z XP, Vista, oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Nie powinno być też problemów z uruchomieniem Commandos: Beyond The Call of Duty pod Windows 7. Gra cieszy się ciągle dużą popularnością oferując bogaty download do Commandos: Beyond The Call of Duty. Warto pobrać zwłaszcza najnowszy patch do Commandos: Beyond The Call of Duty, który wprowadza poprawki i eliminuje błędy w grze.

Cieszy fakt, że zdecydowano się podobnie jak w przypadku pierwszej części gry na wydanie Commandos: Beyond The Call of Duty pl. Jeżeli chcesz zagrać w doskonałą strategię to musisz mieć tą grę. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos: Zadania Specjalne

dodał: ~bartej , 03.02.2010

jak to ściągnoć\n

dodał: ~bartej , 03.02.2010

jak to ściągnoć\n

dodał: ~kamil , 22.01.2010

jajka nieda sie pobrac szept na wp lili44+

dodał: ~subaru1 , 14.10.2009

jak to sie obiera