Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos: Za linią wroga

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2009
System operacyjny: Windows XP

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Commandos: Za linią wroga

Pentium 166 MHz,

32MB RAM

Opis - Commandos: Za linią wroga
Commandos: Behind Enemy Lines to gra strategiczna będąca pierwszą częścią serii, która została wydana w 1998 roku. Tytuł ten zapoczątkował wspaniałą serię taktycznych RTSów  osadzonych w czasach II wojny światowej i szybko zyskał uznanie graczy. W Polsce gra znana jest jako Commandos: Za Linią Wroga i ukazała się także w polskiej wersji językowej. Spolszczenie Commandos: Behind Enemy Lines stoi na dobrym poziomie i znacznie ułatwia i tak dość trudną rozgrywkę. Gra została wydana wyłącznie na komputery osobiste, dzięki czemu możliwa jest gra w Commandos: Behind Enemy Lines pod Windows XP, Vista, a także wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. By sprawdzić jak gra się prezentuje warto pobrać demo Commandos: Behind Enemy Lines, które pozwala na rozegranie przykładowej misji. Download Commandos: Behind The Enemy Lines jest dostępny na naszej stronie.

Commandos 1: Behind Enemy Lines to ponad 20 różnych i wymagających misji, które spowodują, że niejeden gracz będzie się musiał sporo nagłówkować by je ukończyć. Misje są dość różnorodne i nie ograniczają się do eliminowania wszystkiego co stanie nam na drodze. W grze będziemy musieli dokonywać zarówno aktów sabotażu, jak i przenikać w struktury wroga, by móc wykraść kluczowe dla wyniku wojny informacje. Commandos: Behind Enemy Lines jest na CD i pozwala na sterowanie szóstką komandosów, różniących się swoją specjalizacją. Na grupę naszych komandosów składają się  Zielony Beret, Kierowca, Żołnierz Marines, Saper, Snajper i Szpieg. Każdy z nich na pewno przyda się w walce z wrogiem na frontach całej Europy m.in. Francji i Afryki. Demo Commandos: Behind The Enemy Lines pozwala na wniknięcie w świat gry i sprawdzenie jej możliwości. Oczywiście Commandos: Behind Enemy Lines jest za free w wersji demonstracyjnej dostępny na naszej stronie. Download Commandos: Za Linią Wroga nie zajmuje zbyt wiele czasu i warto z niego skorzystać. Zarówna grafika, jak i dźwięk w grze prezentują się bardzo dobrze. Gracz ma dostęp do typowego izometrycznego widoku, który pozwala na planowanie działań i szybki rekonesans sytuacji na mapie. Gra jest wydana dość dawno, ale nie powinno być problemów z współpracą Commandos: Behind Enemy Lines z XP. Przed grą warto pobrać znajdujący się w naszym serwisie patch do Commandos: Behind Enemy Lines, który nanosi sporo zmian do gry, przede wszytskim usprawniając jej działanie.

Download Commandos: Behind Enemy Lines jest dostępny poniżej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos: Za linią wroga

dodał: ~ajwaj , 08.07.2010

kul

dodał: ~marcino20071 , 12.03.2010

spoko

dodał: ~Zarx , 07.02.2010

Screen numer 4 pochodzi z gry Commandos 2!,a nie z pierwszej części.