Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos: Antologia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Commandos: Antologia

  • Procesor Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB,
  • 2 GB HDD
Opis - Commandos: Antologia
Commandos: Antologia to specjalna kolekcjonerska edycja dla fanów Commandosa, w której skład wchodzą 4 gry strategiczne z serii. Commandos: Antologia zawiera spolszczenia wszystkich części (poszczególne części Commandos: Antologia są po polsku w całości lub w postaci napisów), jako że ta kultowa gra ma wielu fanów również w Polsce. Niestety nie zostało wydane Commandos: Antologia demo, ale Cenega wypuściła Commandos: Antologia pl za jedyne 24,90zł, co z pewnością przyciągnie licznych graczy wspominających długie wieczory spędzone nad poszczególnymi misjami komandosa…
Wszystkie części Commandosa poczynając od 1998 r. obracały się wokół wydarzeń II wojny światowej i stanowiły taktyczne strzelanki rozgrywane w czasie rzeczywistym, zarówno w trybie singleplayer jak i w sieci (dostęp do serwerów gry dla graczy Commandos: Antologia oczywiście za darmo). Zobacz screeny z nowszych części Commandos: Antologia za free w naszej galerii. W czasie rozgrywki musimy się zmierzyć z licznymi jednostkami wroga kierowanymi przez sztuczną inteligencję, każdy krok należy dokładnie zaplanować (jeśli masz problemy z przejściem Commandos: Antologia, pobierz poradniki z sieci, szukając np. Commandos: Antologia solution download).
W Commandos: Za linią wroga (Commandos: Behind Enemy Lines) mamy do przejścia 26 różnorodnych misji, a do uruchomienia gry wystarczy procesor 166Mhz. Kolejna część, Commandos: Zadania specjalne (Commandos: Beyond the Call of Duty), uzupełnia pierwowzór o dodatkowych 8 misji z różnym poziomem trudności, a także dodatkowym uzbrojeniem i nowymi pojazdami. Czekają na Ciebie bezpośrednie działania w terenie w bezpośrednim zwarciu i spokojne mierzenie do wroga z daleka za pomocą karabinku snajperskiego. Przy prawdziwych żołnierzach nie zabraknie też pięknych i niebezpiecznych kobiet różnych nacji. W Commandos 2 mamy do wyboru wiele postaci, może to być saper, snajper, nurek, a nawet… pies. Zyskujemy też dostęp do nieznanych wcześniej broni i umiejętności, które przydadzą nam się w 10 nowych misjach, wprowadzających również walki wewnątrz budynków. I wreszcie w Commandos 3 musimy wykonać kolejnych 20 misji różnego typu – tym razem wszystkie podzielone są na etapy, tak jak i sama mapa lokacji, a inteligentniejsi wrogowie wymagają od nas co raz to nowych pomysłów. Dokładny opis misji z poszczególnych części Commandos: Antologia do pobrania z sieci. Pyro Studios uznało, że do Commandos: Antologia niepotrzebny jest trailer, ale możesz znaleźć na youtube trailery 2 i 3 części gry (jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się Commandos: Antologia ściągnij też screeny z galerii).
Gry działają na starszych wersjach Windowsa, nie wiadomo natomiast, jak będą się sprawowały starsze części Commandos: Antologia na windows 7. Dostępne w Commandos: Antologia kody są oczywiście uzależnione od ograniczeń każdej z 4 gier, czyli tak samo jak wcześniej np. w Commandos 2 po wpisaniu GONZOANDJON możemy stać się niewidzialni przez wciśnięcie Ctrl+V itd. Do Commandos: Antologia żaden patch nie jest już potrzebny, ponieważ wydawcy postarali się o wersje wolne od bugów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos: Antologia

dodał: gonzo13 , 18.10.2015

nie moge pobrac\n

dodał: ~daee , 25.10.2013

thx

dodał: ~karolek , 08.10.2013

super

dodał: ~matkra34 , 21.02.2013

super