Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos 3: Kierunek Berlin

Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6208

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Commandos 3: Kierunek Berlin

Procesor:Procesor Pentium 4 2 GHz, Pamięć: 512 MB RAM, Karta graficzna: 128 MB, Przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
Opis - Commandos 3: Kierunek Berlin
­Kierunek Berlin to kolejna część strategii osadzonej w realiach II wojny światowej. Gra została ponownie stworzona przez Pyro Studios i wydana w naszym kraju przez Cenega Polska. Seria od początku była związana z komputerami osobistymi i nie inaczej jest w tym przypadku. Commandos 3 na PC to jedna z najbardziej wymagających gier strategicznych, w której liczy się przede wszystkim taktyka oraz umiejętności dokonywania sabotażu. Gra jest na tyle trudna, że mniej doświadczeni gracze na pewno będą musieli skorzystać z jakiejś pomocy. Warto pobrać kody do Commandos 3, które są dostępne w naszym serwisie by ułatwić sobie rozgrywkę, w sytuacji gdy jakieś zadanie okaże się zbyt trudne. Kody w Commandos 3 pozwalają na między innymi teleportację komandosów w wybrane miejsce, czy choćby uzyskanie nieśmiertelności.

Sama gra nie zmieniła się za dużo w porównaniu z poprzedniczkami. Dalej gracz wciela się w rolę komandosów, których zadaniem jest pokonać oddziały Nazistów. Nieznacznej poprawie uległa natomiast grafika oraz interfejs gry. W grze dodano także zmieniające się warunki pogodowe, oraz dopracowano wybuchy. Tym razem Commandos 3 zostało podzielone na 3 kampanie – w Środkowej Europie, Normandii oraz Stalingradzie. Ogólnie gra oferuje 12 różnych misji, które bardzo często są ograniczone czasowo, przez co gra staje się jeszcze bardziej trudniejsza. Do grupy tytułowych komandosów należy zaliczyć żołnierzy o różnych specjalizacjach i tak w grze są to - snajper, szpieg, złodziej, żołnierz piechoty morskiej, zielony beret oraz saper.

Dzięki firmie Cenega możemy zagrać w grę Commandos 3 po polsku. Jeżeli ktoś jednak zakupił wersję anglojęzyczną, która ukazała się trochę wcześniej to zawsze może pobrać spolszczenie do Commandos 3, które zamienia wszystkie angielskie napisy w grze na polskie. Przy okazji tłumaczenia warto pamiętać, że oryginalny anglojęzyczny tytuł gry to Commandos 3 Destination Berlin, gdyż może się to przydać przy poszukiwaniu różnych amatorskich modów do tej gry, których jest dość sporo w sieci. Jeśli chodzi o nazwę gry to warto również przy ich wyszukiwaniu pamiętać zwłaszcza o poprawnej pisowni angielskiego fragmentu nazwy, który często jest błędnie zapisywany jako Comandos 3.

Demo Commandos 3 pozwala na rozegranie misji treningowej oraz jednej z misji z kampanii w Europie Środkowej, Jest to wystarczające by gracz zaznajomił się z tytułem i zdecydował o jego zakupie. Zachęcamy wszystkich fanów Commandos 3 do pobrania dema i przekonania się o walorach tej gry. ­Demo Commandos 3 za free można pobrać w naszym serwisie.

Muzyka w grze stoi na bardzo dobrym poziomie i w pełni oddaje klimat frontu II wojny światowej. Soundtrack z Commandos 3 zawiera ponad 26 pozycji, których przesłuchanie zajmuje około 50 minut. Każdy z utworów jest unikalny i wspaniale dopasowany do sytuacji na ekranie komputera, dodatkowo mobilizując gracza do zabawy. Twórcy gry powinni udostępnić na swojej stronie w dziale download - soundtrack z Commandos 3 Destination Berlin, który na pewno cieszyłby się dużym powodzeniem wśród fanów serii i wojennych rytmów.

Commandos 3 pl wydano tylko na komputery osobiste. Niestety poprzednia część nie cieszyła się zbytnio powodzeniem wśród właścicieli PS2 czy XBOX dlatego też nie wydano najnowszej części na konsole. Oczywiście Commandos 3 działa z Windows 7, Vista, oraz ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Download Commandos 3 demo pozwala na zapoznanie się z tytułem i przyda się zwłaszcza graczom, którzy po raz pierwszy będą mieli do czynienia z tą grą. Dzięki temu mogą oni sprawdzić czy aby gra nie jest zbyt trudna. Oczywiście demo Commandos 3 za darmo znajdziecie w naszym serwisie.

Pobierz demo Commandos 3 i przekonaj się jak wygląda jedna z najlepszych strategii osadzonych w realiach II wojny światowej.
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos 3: Kierunek Berlin

dodał: ~Hubert manka , 11.03.2012

mam nadzieje ze nie ma nigdzie haczyka , bo mam wszystkie czesci: commandos,commandos1,commandos2 i tak dalej oprucz commandos3 Kierunek Berlin