Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos 2: Ludzie odwagi

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Pyro Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.09.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Commandos 2: Ludzie odwagi

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM
  • platformy: PC-Windows, PS2, Xbox, Macintosh
Opis - Commandos 2: Ludzie odwagi
Gry strategiczne bez serii Commandos nie byłby takie same, dlatego nie dziwi też fakt, że po sukcesie pierwszej części gry, jej twórcy zdecydowali się na wydanie Commandos 2: Men of Courage, które umocniło pozycję serii na rynku i ponownie okazało się wielkim hitem. Polski tytuł gry to Commandos 2: Ludzie Odwagi i jej wydanie w naszym kraju odbyło się zaraz po światowej premierze. Na szczęście możliwa jest gra w Commandos 2: Men of Courage pl. Posiadacze angielskiej wersji gry nie powinni być zmartwieni, gdyż z sieci można pobrać spolszczenie do Commandos 2: Men of Courage, które rozwiązuje ten problem. Niestety tym razem twórcy nie zdecydowali się za to na wydanie demo Commandos 2: Men of Courage.

Gra ponownie przenosi graczy w okres II wojny światowej, gdzie do ukończenia jest aż 22 różnorodne i dość trudne misje, na które składają się 2 treningowe, 10 głównych, oraz 10 bonusowych, które mogą być odblokowane w trakcie rozgrywki. Commandos 2: Men of Courage nie jest darmowy, ale warto wydać trochę pieniędzy na tę doskonałą pozycję. Jeśli chodzi o zmiany, w porównaniu do poprzedniczek, to poprawie uległa przede wszystkim grafika. W grze dostępna jest także większa liczba broni, jednostek, a także komandosów.  Nowe postacie to Złodziej, Uwodzicielka Natasha, a także pies, którzy dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę. Kolejną zmianą wartą odnotowania jest możliwość walki wewnątrz budynków, co wpływa na większy realizm rozgrywki, a także walka nie tylko w Europie, ale i w Afryce, czy na Pacyfiku. Po raz kolejny gra jest bardzo trudna, dlatego kody do Commandos 2: Ludzie Odwagi na pewno się przydadzą nawet doświadczonym graczom. W Commandos 2: Men of Courage kody pozwalają m.in. na ukończenie danej misji, teleportację, a także zabicie wszystkich rywali.  Oczywiście kody do Commandos 2: Men of Courage za free znajdziecie w naszym serwisie.

Gra ma bardzo niskie wymagania i nie powinno być problemów z uruchomieniem Commandos 2: Men of Courage z XP, Vista, oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Ponieważ gra została wydana dość dawno to nie wiadomo jak będzie układała się współpraca Commandos 2: Men of Courage z Windows 7, ale również w tym środowisku powinna ona działać bardzo dobrze.  Gra jest bardzo popularna po dziś dzień, dlatego możliwy jest bogaty download dodatków do Commandos 2: Men of Courage. W Internecie znajduje się sporo map, patchy do Commandos 2: Men of Courage za darmo i warto z nich skorzystać po ukończeniu gry.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak gra się w Commandos 2: Men of Courage to pobierz demo wcześniejszej części tej gry, które można znaleźć w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos 2: Ludzie odwagi

dodał: ~terorysta999 , 10.08.2015

nie da sie pobrac\n

dodał: ~kryst , 22.01.2010

no ja nie moge jak sie to pobiera szukam juz tydzien

dodał: ~Bartu$ , 25.12.2009

podajcie srone z spolszczeniem do commandos 2

dodał: gwwiazdka , 30.09.2009

To jest tylko opis gry, nie da się jej pobrać

dodał: ~seba , 25.09.2009

prosze napisie mi bo jak nie to waz zatuke

dodał: ~seba , 25.09.2009

błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~seba , 25.09.2009

jak sie pobiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 twierdze i ned for sped nieh mi ktoś mi napisze\n