Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commander: Conquest of the Americas

Kategoria: Strategiczne
Producent: Nitro Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.08.2010
Rozmiar: 1.04 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 231

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Commander: Conquest of the Americas

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Commander: Conquest of the Americas
Gra Commander: Conquest of the Americas to strategia, która z pewnością spodoba się każdemu, kto ceni sobie w tego typu produkcji nie tylko aspekt militarny, ale też i ekonomię. Gracz staje tu na czele jednej z sześciu europejskich potęg, zaś jego zadaniem jest stanie się największą siłą w niedawno odkrytych Amerykach. Jak to wygląda? Mamy na tej stronie wersję Commander: Conquest of the Americas w wersji demo, każdy więc może przetestować ten tytuł samemu.

Warto zauważyć, że zabawa w pełnej wersji jest ograniczona w czasie – finalnym rokiem jest 1774, czyli wybuch rewolucji. Do tego czasu gameplay Conquest of the Americas daje nam swobodną rękę w działaniach – zakładamy kolonie, wydobywamy surowce i produkujemy towary. Jak to w tego typu zabawach bywa, powoli budujemy swoje imperium. Przedsmak gry daje trailer Commander, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu.  

Do zabawy przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma wersji Commander: Conquest of the Americas pl. Kto zdecyduje się przetestować grę, będzie mieć – być może – okazję do zobaczenia, jak prezentują się boje na lądzie i na morzu. Jeśli chodzi o bitwy morskie, tutaj zobaczymy nawet i 30 okrętów! Wymagania Commander: Conquest of the Americas nie są duże, więc nawet na średniej klasy sprzęcie mamy okazję wycisnąć wszystko z tego tytułu.

Dostępne demko Commander: Conquest of the Americas za darmo ma ponad 1,4 GB. Jednak każdy strateg powinien uzbroić się w cierpliwość i sprawdzić, czy warto nabyć pełną wersję gry!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commander: Conquest of the Americas